Арена "Дружба" готується прийняти матчі "Відкритого Кубка Донбасу" і КХЛ

Арена "Дружба" готується прийняти матчі "Відкритого Кубка Донбасу" і КХЛ

24 серпня 2012 р.
У понеділок, 27 серпня, оновлена ​​домашня Арена хокейного клубу "Донбас" вперше після реконструкції розкриє свої двері для любителів хокею
У понеділок, 27 серпня, оновлена ​​домашня Арена хокейного клубу "Донбас" вперше після реконструкції розкриє свої двері для любителів хокею. Третя за останні два роки і найбільш велика реконструкція Арени "Дружба", проведена в рекордно короткі терміни, добігає кінця. Два місяці безперебійної титанічної праці фахівців хокейного клубу "Донбас" принесли свої плоди. Зведений у далекому 1975 році палац спорту знову молодий і привабливий. Приходьте на матчі "Відкритого Кубка Донбасу" і переконайтеся самі в тому, що здатні створити руки майстрів своєї справи всього за якихось два місяці!

Навколо домашнього "​​льоду" новачка Континентальної хокейної ліги йдуть останні приготування, але вже сьогодні всі приміщення і служби Палацу, зовсім недавно проінспектувати Комісією КХЛ, готові прийняти високих гостей - майбутніх суперників ХК "Донбас" за Континентальній хокейній лізі, а також гостей і учасників традиційного передсезонного турніру "Відкритий Кубок Донбасу".


Нагадаємо, що матчі турніру пройдуть на льоду Арени "Дружба" з 27-го серпня по 1 вересня, а в день старту турніру відбудеться урочиста церемонія за участю зірок радянського хокею Олександра Якушева, Віктора Шалімова, Бориса Майорова, Сергія Гімаева і Бориса Михайлова.
Ексклюзивний гість - легенда світового хокею - Філ Еспозіто.

Не пропустіть!

Прес-служба ХК "Донбас"