Чотири рази вразивши ворота суперника, "Донбас" поступився Казані

25 листопада 2012 р.
Головна команда ХК "Донбас" зазнала виїзну поразку, пошарпавши нерви дворазовому володарю Кубка Гагаріна
Головна команда ХК "Донбас" зазнала поразки в Казані, пошарпавши нерви дворазовому володарю Кубка Гагаріна.

«Ак Барс» (Казань) - «Донбас» (Донецьк) - 6:4 (2:1, 3:1, 1:2)
Шайби: 1:0. Заріпов (Капанен) - 03:25, 1:1. Вілсон (Недорост, Кііскінен) - 06:02, 2:1. Ємелін (Песонен) - 17:27-біл., 3:1. Обухів (Іммонен) - 22:43, 4:1. Морозов (Заріпов, Капанен) - 30:18, 5:1. Петров - 35:28, 5:2. Недорост (Дадонов, Кііскінен) - 39:03-5х3, 5:3. Перетягін (Варламов, Федотенко) - 43:30-біл., 6:3. Морозов (Заріпов) - 53:18, 6:4. Кііскінен (Понікаровський, Федотенко) - 55:09.

"Ак Барс": Барулін. Корнєєв-Нікулін, Заріпов-Капанен-Морозов. Медведєв-Ємелін, Дарзіньш-Абдуллін-Скачков. Захарчук-Хомицький, Песонен-Іммонен-Обухов. Яруллін-Соколов, Лукоянов-Голубєв-Петров

"Донбас": Лацо. Перетягін-Бартуліс, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Коларж-Терещенко, Туппурайнен-Віртанен-Квітченко. Пуйстола-Никифоров, Матерухін-Белухін-Матоушек

У другому матчі поспіль головному снайперові серед захисників ХК «Донбас» Клею Вілсону вдається вразити ворота суперників. Так сталося в Уфі, так сталося і в Казані. І в тому, і в іншому випадку американському легіонеру донеччан вдалося зрівнювати рахунок після пропущеної шайби. Вона на рахунку Даніса Заріпов, який видряпав шайбу у суперників перед воротами Яна Лацо і без перешкод відправив її у сітку. Під завісу періоду казанці змогли вийти вперед, використавши чисельну перевагу після дуже спірного вилучення Максима Квітченко. Не без допомоги рикошету відзначився Олексій Ємелін.

У другому періоді казанці збільшили темп гри і розрив у рахунку. Дмитро Обухов виявився першим на добиванні, а трохи пізніше Олексій Морозов "замкнув" дальню штангу. Ближче до кінця двадцятихвилинки Кирило Петров скористався помилкою Сергія Терещенко, який втратив шайбу у своїй зоні і довів перевагу «Ак Барса» до чотирьох шайб. Кілька скоротив розрив у рахунку Вацлав Недорост, який разом з Євгеном Дадоновим і Туомасом Кііскіненом розіграли триходівку, реалізувавши, таким чином, перевагу у два гравця.

Третій період донеччани виграли, скоротивши відставання до двох шайб і, здавалося, могли б переломити хід поєдинку після точного кидка Перетягіна. Навіть випад Морозова, який вразив кут воріт над плечем Яна Лацо, ще залишав шанси донеччанам. Їх збільшив Туомас Кііскінен, який закинув кілька курйозну, але потрібну шайбу, проте в наслідку допустив грубу помилку і був покараний п'ятьма хвилинами штрафу, які були на руку казанцям. У більшості господарі майданчика довели матч до фінальної сирени.

Свій наступний поєдинок в рамках регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги ХК "Донбас" проведе 28 листопада в Донецьку. Суперником підопічних Юліуса Шуплера стане пітерський СКА.