"Донбас" - "Автомобіліст". Прес-конференція тренерів команд

"Донбас" - "Автомобіліст". Прес-конференція тренерів команд

28 серпня 2012 р.
По закінченні матчу головні тренери відігравали команд прокоментували підсумок поєдинку
Після матчу головні тренери команд прокоментували підсумок поєдинку:

Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас":
"Хочу привітати суперників з перемогою. Перший період хлопці відчували свято, хотіли зіграти красиво ... У нас є певні проблеми зі складом. Невеликі проблеми зі здоров'ям є у Туппурайнена, те ж саме стосується Ерсберга, у якого застуда. Сподіваюся, до наступної гри вони будуть готові. Сьогоднішній перший період це не виправдовує. Суперник використовував дві наші помилки.

У другому періоді додали, грали активно в атаці і створили багато небезпечних моментів, порадували глядачів голами. У третьому створювали моменти, але не забили і не змогли реалізувати чисельну перевагу. Щоб перемогти в овертаймі, потрібні досвід, майстерність і Фортуна. Ці ігри покажуть, в яких компонентах нам треба додати. Такий турнір - чудова можливість показати на що здатна команда ".Андрій Шаянов, головний тренер ХК "Автомобіліст":
"На такому рівні у нас, по суті, перші ігри. Багато працювали на тренуваннях, але без ігор складно передбачити, як це буде виглядати насправді. По грі можу сказати, що перший період пройшов з нашою перевагою. Хлопці виконували установку, повели в рахунку. Другий період провалили. Суперник був швидше, агресивніше, змусив помилятися. Такі помилки зараз можливі, але небажані. "Донбас" - сильна команда. Думаю, в турнірі вони зможуть себе проявити і доставити суперникам багато неприємностей".

Прес-служба ХК "Донбас"