"Донбас" приступив до тренувань у Попраді

"Донбас" приступив до тренувань у Попраді

03 серпня 2012 р.
Для головної команди клубу знов настали серйозні трудові будні ...
Головна команда хокейного клубу "Донбас" приступила до тренувань в Попраді. Після короткого триденного перепочинку і перельоту до Словаччини, Юліус Шуплер знову запропонував своїм підопічним серйозні навантаження і виснажливий графік занять.

Як і в Фінляндії, команда заздалегідь розбита на дві групи, кожна з яких тепер складається з трьох п'ятірок. Після перших зборів рішенням тренерського штабу в другу команду клубу, яка 5-го серпня відбуває в турне по Білорусі, відряджені Олександр Васильєв, Дмитро Тарасов, Олексій Шагов і Всеволод Крамарєв, який знаходиться в клубі на перегляді.

Для головної команди клубу перші в сезоні спаринги заплановано на другий тиждень словацьких зборів. Вже досягнута домовленість про контрольні поєдинки з ХК "Попрад", на домашній арені якого проходить тренувальний процес ХК "Донбас" і ХК "Кошице", який прибуде в Попрад на турнір "Кубок Татр", що стартує 23-го серпня. Докладніше про товариські матчі ХК "Донбас" ми розповімо вам у наступних матеріалах на нашому сайті.


Прес-служба ХК "Донбас"