Євген Дадонов продовжить контракт з ХК "Донбас" на три роки

Євген Дадонов продовжить контракт з ХК "Донбас" на три роки

10 грудня 2013 р.
Також нападник висловив бажання прийняти громадянство України ...
Керівництво хокейного клубу "Донбас" досягло домовленості з нападником Євгенієм Дадоновим про продовження контракту на три роки. При цьому форвард висловив бажання прийняти громадянство України з подальшим наданням можливості виступати у складі національної збірної країни. Федерація хокею України та ХК "Донбас" надають гравцеві повне сприяння в цьому питанні.

Нагадаємо, що ігрову кар'єру вихованець однією з кращих дитячих шкіл Росії, починав у рідному челябінського «Трактора». У 2007 році в 18 -річному віці в третьому раунді під загальним номером 71 був задрафтований клубом Національної хокейної ліги - «Флорида Пантерс», у складі якого за три наступних роки відіграв близько 60-ти матчів. У ці ж роки Євген виступав і в фарм- клубі «пантер», яким у той час був «Рочестер Амеріканс». Всього в Американській хокейній лізі Євген Дадонов відіграв 155 матчів.

У дебютному для ХК «Донбас» сезоні нападник, маючи ряд вигідних пропозицій від іменитих команд, прийняв запрошення керівництва донецького клубу, повернувшись в чемпіонат КХЛ після трирічної перерви. З нашивкою асистента капітана ХК «Донбас» Євген Дадонов зіграв в кращій лізі Європи 82 матчі, набравши 59 очок (24+35) - кращий показників у команді.

У сезоні 2013-2014 років разом з партнерами по команді, форвард став переможцем єдиного європейського клубного трофея - Континентального Кубка IIHF .

Євген Дадонов регулярно залучався до складу молодіжних збірних Росії, ставши переможцем Юнацького чемпіонату світу (U-18) в сезоні 2006-2007, а також бронзовим призером чемпіонатів світу (U-20) сезонів 2007-2008 і 2008-2009 рр.

Прес-служба ХК "Донбас"