Федотенко, Понікаровський та Бабчук повертаються в НХЛ

Федотенко, Понікаровський та Бабчук повертаються в НХЛ

08 січня 2013 р.
Напередодні матчу з московським "Спартаком" НХЛовці "Донбасу" залишили розташування команди і вирушили за океан
Напередодні матчу з московським "Спартаком" Руслан Федотенко та Олексій Понікаровський залишили розташування команди і вирушили за океан. Також в розташування "Калгарі" відбув захисник Антон Бабчук, який має невелике ушкодження і в делегацію на виїзні матчі регулярного чемпіонату КХЛ включений не був. Нагадаємо, що контракти гравців з ХК "Донбас" були розраховані на час локауту в Національній хокейній лізі.

Руслан Федотенко у складі ХК "Донбас" провів 33 матчі (18 з яких з капітанською нашивкою) і набрав 18 (8+10) очок. Для багатьох буде пам'ятним хет-трик Руслана в домашньому матчі проти "Магнітки" і переможний булліт у Митищах у своєму дебютному поєдинку.

За 32 матчі у головній команді клубу Олексій Понікаровський закинув 5 шайб і віддав 13 результативних передач. Уболівальникам "Донбасу" напевно запам'ятаються чотири "ассисти" Олексія в матчі все з тим же магнітогорським "Металургом".

Захисник Антон Бабчук відіграв 31 поєдинок. Антон відзначився трьома (1+2) набраними балами за результативність. Саме його точний кидок у матчі з чеховським "Вітязем", зіграним в жовтні, виявився вирішальним і приніс донеччанам три очки.

Хокейний клуб "Донбас" дякує Руслану Федотенку, Олексію Понікаровському та Антону Бабчуку за допомогу у виконанні турнірних завдань і бажає вдалого продовження кар'єри!

Прес-служба ХК "Донбас"