Віталій Карамнов: "У Донецьку панує хокейна атмосфера"

Віталій Карамнов: "У Донецьку панує хокейна атмосфера"

02 вересня 2012 р.
Екс-нападник пітерського "​​ВМФ", який нині виступає у складі "Лева", в минулому сезоні вже приїжджав до Донецька грати проти ХК "Донбас" в чемпіонаті ВХЛ
Екс-нападник пітерського "ВМФ" Віталій Карамнов, який нині виступає у складі "Лева", в минулому сезоні вже приїжджав до Донецька грати проти ХК "Донбас" в чемпіонаті ВХЛ. Перед від'їздом додому російський легіонер пражан в інтерв'ю прес-службі ХК "Донбас" поділився враженнями від турніру.

- Чи задоволені організацією турніру в Донецьку?
- Так, цілком. Все було проведено на високому рівні. Зібралися дуже хороші команди, було цікаво грати. Все вийшло чудово. Що стосується нашої гри, у нас часто мінялися ланки. Поки йде процес напрацювання зв'язок і тактики. Звичайно, ми думали про те, щоб виграти турнір, але зараз не менш важливо добре підготуватися до сезону. У якихось матчах не пощастило, десь самі поступилися.

- Ти був у Донецьку в минулому сезоні. Які помітив зміни?
- Тут панує хокейна атмосфера. Тут приємно грати. І, звичайно, льодовий Палац помітно оновився.

- Комфортно почуваєш себе в новій команді?
- Звичайно. Перейшов у команду КХЛ. Рівень набагато вище. Залишається тільки працювати і працювати, щоб потрапити до складу і рухатися далі. Нехай я в команді єдиний російсіянин, проте проблем ніяких немає.

Прес-служба ХК "Донбас"