Бубка та Гутцайт привітали спортивне товариство з Днем фізичної культури і спорту України

Бубка та Гутцайт привітали спортивне товариство з Днем фізичної культури і спорту України

10 вересня 2022 р.
Прапор незалежної країни продовжує підніматися на міжнародній арені
Президент НОК України Сергій Бубка привітав все спортивне товариство з Днем фізичної культури та спорту, який традиційно святкується в країні в другій суботі вересня.

Цитує Бубку прес-служба НОК.

«Дорогі друзі, дозвольте мені від олімпійської родини України привітати усіх вас з нашим професійним святом – з Днем фізичної культури та спорту України Це дійсно наше свято. І сьогодні на спортивному фронті наші спортсмени, тренери, фахівці спорту роблять все для того аби підіймався прапор нашої держави і ми чули гімн нашої країни. 

Наші спортсмени за час війни завоювали більше ніж 1600 медалей на міжнародних змаганнях. Це дійсно чудовий результат і дуже важливі перемоги для українського народу. Я хочу побажати всім нам нових перемог у славу України. Я впевнений, що разом ми зможемо досягти перемоги та миру на нашій український землі. Зі святом вас!»


Також свого колегу підтримав і Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, опублікувавши привітання в своєму акаунті на Facebook.

«Спорт – це про свободу до перемоги. Про імідж держави. Про здоров'я нації. Про майбутнє країни. Спасибі тренерам і спортсменам, які сьогодні встали на захист країни. Дякую всім фахівців, які виховують здорове покоління дітей і наших майбутніх чемпіонів. Дякую кожному і кожній, чиїми зусиллями український прапор переможно піднімається на міжнародній арені. 

Україна була, є і буде. Міцною і спортивною, сильною і вільною. З невгамовної жагою нових перемог. На всіх фронтах. І це завдяки кожному з вас. Продовжуємо боротися та перемагати!»


Джерело xsport.ua