Дивовижна атмосфера Києва: найбільші сюрпризи сезону 2021/22 в CHL

Дивовижна атмосфера Києва: найбільші сюрпризи сезону 2021/22 в CHL

28 апреля 2022 г.
Хокейна ліга чемпіонів підводить підсумки минулого сезону

Сезон 2021/22 Хокейної ліги чемпіонів вражаюче завершився на початку березня, коли шведський «Рьогле» переміг «Таппару» з Фінляндії і завоював європейський трофей у своєму дебютному сезоні CHL.

Сьомий сезон загальноєвропейського змагання запропонував багато хвилювань і драми, а також багато важливих подій – прес-служба хокейної ліги чемпіонів підводить підсумки сезону 2021/22!

Дивовижна атмосфера Києва

У сезоні 2021/22 вперше з 2016 року нова країна з’явилася на карті CHL - Україну представляв її національний чемпіон ХК «Донбас». Донецький клуб дебютував на європейській арені та вразив під час своєї першої кампанії CHL гостинністю та спортивною майстерністю.

«Україна дебютувала на європейській арені та вразила гостинністю та спортивною майстерністю.

«Донбас» зібрав понад п'ять тисяч глядачів на кожному своєму домашньому матчі та здивував глядачів передматчевим шоу, гідним фіналу CHL.

Українці не потрапили до плей-офф, але завершили свій дебют у Лізі Чемпіонів двома перемогами та двома поразками в овертаймі, ніколи не програваючи з різницею більш ніж в один гол – солідний старт для новачків», - йдеться у повідомленні Ліги чемпіонів.

Джерело championshockeyleague.com