![Фелікс Морозов: «Сподіваюся швидше повернутися в рідний Харків»](/upload/resize_cache/iblock/b47/1039_666_1/f607eac188106dd151f6dd16090b58c4.jpeg)
Фелікс Морозов: «Сподіваюся швидше повернутися в рідний Харків»
22-річний форвард збірної України вже встиг стати вирішальним фактором у грі своєї нової команди в 1/32 Кубка Франції проти «Бреста» (4:3 ОТ). Фелікс закинув шайбу в основний час, а також приніс «Шолє» перемогу і вихід до наступного раунду в овертаймі.
«Грається відмінно, тут в клубі є всі умови для оптимального тренувального процесу і поліпшення майстерності. Цей варіант для мене знайшов агент, були ще пропозиції поїхати грати в Польщу, але мені Франція більше до душі – як по хокею, так і для життя. Про плани поки рано загадувати, хочеться показувати хорошу гру і напрацьовувати особистий досвід», – розповів Фелікс Морозов в коментарі XSPORT.ua.
Напередодні наш нападник відзначився і в першому матчі «Шолє» в чемпіонаті DI. Команда Морозова розгромила «Morzine-Avoriaz» (6:0).
«Дуже вдячний ЗСУ за їхні подвиги, які вони здійснюють день у день в боротьбі за свободу кожного з нас. Думаю, що зараз завдання будь-якого свідомого українця вірити в хлопців і допомагати їм усіма можливими способами. Ми – спортсмени, зі свого боку намагаємося гідно представляти Україну на міжнародному рівні, щоб про нашу країну не забували і не списували нас з рахунків. Вірю в Україну, в ЗСУ і нашу перемогу!
Сподіваюся, якнайшвидше повернутися в рідний Харків і знову побачити своє місто наповненим життям під мирним небом», – сказав Фелікс Морозов.
xsport.ua
![Новий рік для дітей прифронтової Донеччини: солодкі подарунки та віра в диво](/upload/resize_cache/iblock/c96/548_548_2/25122023_4.jpg)
![Звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги](/upload/resize_cache/iblock/34d/548_548_2/405308341_6863611727048462_720184079087059_n.jpg)
![З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України](/upload/resize_cache/iblock/89a/548_548_2/bg_hc_neutral_white_1.jpg)