Фонд Бориса Колеснікова продовжує надавати допомогу

Фонд Бориса Колеснікова продовжує надавати допомогу

09 августа 2022 г.
Що зроблено благодійниками на початку серпня
Шостий місяць війни…

Надзвичайно важко та боляче…

Але, попри все, ми з вами тримаємося, працюємо, допомагаємо та дякуємо за кожний новий день.

Початок серпня для фонду Бориса Колеснікова видався досить активним.

• За останні два тижні Фонду вдалося завезти з Європи та передати до Донецької області близько 80 000 кілограмів гуманітарного вантажу. Одяг, медикаменти, продукти харчування та предмети гігієни конче необхідні місцевим жителям, які залишаються в регіоні. Фонд намагається забезпечити усім необхідним вразливі верстви населення та мам з маленькими дітками.

• Фонд продовжує опікуватися територіальними громадами, які потребують допомоги у придбанні продуктів харчування. Цього разу благодійники передали очільникам громад 3500 м’ясоковбасних наборів ПрАТ«АПК-ІНВЕСТ» та 4500 солодких наборів «Конті».

• Під опікою знаходяться працівники служб, що забезпечують життєдіяльність Костянтинівської да Дружківської громад, а також охороняють здоров’я та спокій населення. Їм Фонд систематично видає продуктові набори, а до медичних закладів завозить предмети першої необхідності.

• Сьогодні, у День святого Пантелеймона, наші волонтери вчергове передали дружківському Свято-Миколаївському храму продукти харчування. На території храму під керівництвом отця Миколая влаштовуються гарячі обіди для малозабезпечених та переселенців.

Отож, продовжуємо разом тримати стрій, вірити в перемогу, бо ми на боці світла і добра!

Звітуємо про допомогу у першій половині липня
Теги: Донбасс