![Фонд Бориса Колеснікова продовжує надавати допомогу](/upload/resize_cache/iblock/85a/1039_666_1/298343534_543232433351795388410562545_n.jpg)
Фонд Бориса Колеснікова продовжує надавати допомогу
09 серпня 2022 р.
Що зроблено благодійниками на початку серпня
Шостий місяць війни…
Надзвичайно важко та боляче…
Але, попри все, ми з вами тримаємося, працюємо, допомагаємо та дякуємо за кожний новий день.
Початок серпня для фонду Бориса Колеснікова видався досить активним.
• За останні два тижні Фонду вдалося завезти з Європи та передати до Донецької області близько 80 000 кілограмів гуманітарного вантажу. Одяг, медикаменти, продукти харчування та предмети гігієни конче необхідні місцевим жителям, які залишаються в регіоні. Фонд намагається забезпечити усім необхідним вразливі верстви населення та мам з маленькими дітками.
• Фонд продовжує опікуватися територіальними громадами, які потребують допомоги у придбанні продуктів харчування. Цього разу благодійники передали очільникам громад 3500 м’ясоковбасних наборів ПрАТ«АПК-ІНВЕСТ» та 4500 солодких наборів «Конті».
• Під опікою знаходяться працівники служб, що забезпечують життєдіяльність Костянтинівської да Дружківської громад, а також охороняють здоров’я та спокій населення. Їм Фонд систематично видає продуктові набори, а до медичних закладів завозить предмети першої необхідності.
• Сьогодні, у День святого Пантелеймона, наші волонтери вчергове передали дружківському Свято-Миколаївському храму продукти харчування. На території храму під керівництвом отця Миколая влаштовуються гарячі обіди для малозабезпечених та переселенців.
Отож, продовжуємо разом тримати стрій, вірити в перемогу, бо ми на боці світла і добра!
![](/upload/tmp/298701510_5432324056848628_5568118790550161407_n.jpg)
![](/upload/tmp/298499626_5432327203514980_7342141028156199741_n.jpg)
![](/upload/tmp/298391560_5432324903515210_4735134701833078930_n.jpg)
![](/upload/tmp/298432622_5432325596848474_3526416465599465684_n.jpg)
![](/upload/tmp/298387391_5432325023515198_9150666673181163435_n.jpg)
![](/upload/tmp/298492031_5432323443515356_90973312845551319_n.jpg)
![](/upload/tmp/298535517_5432325290181838_9071498711680001596_n.jpg)
![](/upload/tmp/298318976_5432326143515086_2384985756743992301_n.jpg)
Звітуємо про допомогу у першій половині липня
Надзвичайно важко та боляче…
Але, попри все, ми з вами тримаємося, працюємо, допомагаємо та дякуємо за кожний новий день.
Початок серпня для фонду Бориса Колеснікова видався досить активним.
• За останні два тижні Фонду вдалося завезти з Європи та передати до Донецької області близько 80 000 кілограмів гуманітарного вантажу. Одяг, медикаменти, продукти харчування та предмети гігієни конче необхідні місцевим жителям, які залишаються в регіоні. Фонд намагається забезпечити усім необхідним вразливі верстви населення та мам з маленькими дітками.
• Фонд продовжує опікуватися територіальними громадами, які потребують допомоги у придбанні продуктів харчування. Цього разу благодійники передали очільникам громад 3500 м’ясоковбасних наборів ПрАТ«АПК-ІНВЕСТ» та 4500 солодких наборів «Конті».
• Під опікою знаходяться працівники служб, що забезпечують життєдіяльність Костянтинівської да Дружківської громад, а також охороняють здоров’я та спокій населення. Їм Фонд систематично видає продуктові набори, а до медичних закладів завозить предмети першої необхідності.
• Сьогодні, у День святого Пантелеймона, наші волонтери вчергове передали дружківському Свято-Миколаївському храму продукти харчування. На території храму під керівництвом отця Миколая влаштовуються гарячі обіди для малозабезпечених та переселенців.
Отож, продовжуємо разом тримати стрій, вірити в перемогу, бо ми на боці світла і добра!
![](/upload/tmp/298701510_5432324056848628_5568118790550161407_n.jpg)
![](/upload/tmp/298499626_5432327203514980_7342141028156199741_n.jpg)
![](/upload/tmp/298391560_5432324903515210_4735134701833078930_n.jpg)
![](/upload/tmp/298432622_5432325596848474_3526416465599465684_n.jpg)
![](/upload/tmp/298387391_5432325023515198_9150666673181163435_n.jpg)
![](/upload/tmp/298492031_5432323443515356_90973312845551319_n.jpg)
![](/upload/tmp/298535517_5432325290181838_9071498711680001596_n.jpg)
![](/upload/tmp/298318976_5432326143515086_2384985756743992301_n.jpg)
Звітуємо про допомогу у першій половині липня
Читайте також
![Новий рік для дітей прифронтової Донеччини: солодкі подарунки та віра в диво](/upload/resize_cache/iblock/c96/548_548_2/25122023_4.jpg)
Новий рік для дітей прифронтової Донеччини: солодкі подарунки та віра в диво
Благодійники привітали з Новим роком 30 000 школярів, дітей-переселенців з прихистків, вихованців дитбудинків і інтернатів
25 грудня 2023 р.
Клуб
![Звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги](/upload/resize_cache/iblock/34d/548_548_2/405308341_6863611727048462_720184079087059_n.jpg)
Звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги
Що зроблено благодійниками за останній час
02 грудня 2023 р.
Клуб
![З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України](/upload/resize_cache/iblock/89a/548_548_2/bg_hc_neutral_white_1.jpg)
З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України
ХК «Донбас» вітає!
16 листопада 2023 р.
Клуб