IIHF залишила в силі відсторонення російських та білоруських команд від міжнародних турнірів

IIHF залишила в силі відсторонення російських та білоруських команд від міжнародних турнірів

06 июля 2022 г.
Дисциплінарний комітет відхилив апеляції Федерацій країн-терористів
IIHF (Міжнародна федерація хокею з шайбою) відхилила апеляції федерацій хокею Білорусі і Росії з приводу відсторонення команд з цих країн від міжнародних турнірів. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

За даними комісії, звернення Федерацій хокею Білоруси і Росії були відхилені, оскільки рішення Ради IIHF визнані не санкцією, а реалізацією недискримінаційній політики безпеки.

Дисциплінарна рада також ухвалила рішення на користь IIHF у відкликанні прав Росії на проведення молодіжних і дорослих чемпіонатів світу 2023 року, а також рішення не призначати російських арбітрів на міжнародні турніри. Члени з росії не можуть балотуватися до комітетів IIHF з тієї ж причини, що й заборона російським командам брати участь у змаганнях організації.

Президент IIHF Люк Тардіф відреагував так: «Ми вітаємо рішення незалежної Дисциплінарної комісії IIHF, яка підтримала рішення Ради IIHF про заборону участі збірних росії та білорусі та про відміну двох програмних заходів чемпіонату світу, які мали відбутися у росії наступного сезону».

Джерело xsport.ua