![ХК " Донбас " і Park Inn проведуть благодійний піший марафон](/upload/iblock/dcc/marafon.jpg)
ХК " Донбас " і Park Inn проведуть благодійний піший марафон
29 вересня, напередодні Всесвітнього дня захисту тварин, хокейний клуб "Донбас " та перший міжнародний готель Park Inn by Radisson за підтримки Громадської ради при Донецькій обласній державній адміністрації проведуть благодійний піший марафон Операція "Гав".
Головна мета марафону - привернути уваги до проблем безпритульних тварин.
Найактивнішу участь у Операції "Гав" візьмуть гравці ХК "Донбас" , які разом з усіма учасниками пройдуть шлях від Арени "Дружба" до готелю Park Inn by Radisson.
Але пройти намічену дистанцію можуть всі бажаючі. Маршрут стартує від Арени "Дружба" і фінішує біля готелю Park Inn by Radisson. Після марафону всіх учасників чекає фуршет на терасі ресторану RBG. Початок марафону в 14:00. Благодійний внесок: 50 грн.
Всі зібрані в рамках цього соціального проекту кошти будуть направлені в донецький притулок для бездомних тварин "ПІФ" .
"Дану соціальну ініціативу ми реалізуємо в рамках міжнародної програми "Місяць відповідального бізнесу"(Responsible Business Action Month ), що проводиться компанією Carlson Rezidor Hotel Group. Сподіваємося, що ця акція стане не тільки масовим заходом , а й приверне увагу суспільства до даної проблеми", - зазначив керуючий готелем Ердем Більгін.
"Ми віримо, що дану акцію підтримають численна армія любителів хокею нашого міста. Але ХК "Донбас" не обмежиться проведенням пішого марафону. Всю прийдешню домашню серію ігор, а саме 28, 30 вересня і 2 жовтня вболівальники, які прийдуть на матчі, зможуть допомогти притулку " ПІФ". У холі Арени "Дружба " біля входу в Fan Shop буде організовано пункт прийому теплих речей , продуктів і медикаментів для вихованців цього притулку" , - розповіла PR-директор ХК" Донбас" Ксенія Цукарева.
Дізнатися подробиці і зареєструватися для участі в марафоні можна за тел. + 38 062 380 20 00
Зі списком необхідних притулку речей , медикаментів і продуктів можна ознайомитися на сайті притулку .
Давайте внесемо свій внесок у благородну справу допомоги тваринам!
![Новий рік для дітей прифронтової Донеччини: солодкі подарунки та віра в диво](/upload/resize_cache/iblock/c96/548_548_2/25122023_4.jpg)
![Звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги](/upload/resize_cache/iblock/34d/548_548_2/405308341_6863611727048462_720184079087059_n.jpg)
![З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України](/upload/resize_cache/iblock/89a/548_548_2/bg_hc_neutral_white_1.jpg)