ХК "Донбас" підтримав спортивне свято в Макіївці

ХК "Донбас" підтримав спортивне свято в Макіївці

09 лютого 2014 р.
ХК "Донбас" підтримав свято спорту в Макіївці, присвячене початку Олімпіади в Сочі

8 лютого в Радянському районі Макіївки пройшло спортивне свято, присвячене відкриттю XXII Зимових Олімпійських ігор у Сочі. Захід, який включав в себе змагання з біатлону та імпровізований матч з хокею з м'ячем, отримало назву "III Малі Олімпійські ігри". Взяти участь у таких змаганнях могли всі бажаючі, незалежно від віку, роду занять і спортивної підготовки.


Хокейний клуб "Донбас" став одним з партнерів цього свята.


Як розповів голова спорткомітету Радянського району міста Макіївки Андрій Обухівський, подібний захід проводиться не вперше. "Ідея провести такий захід прийшла ще під час проведення Олімпіади у Ванкувері. Спочатку проводили тільки хокей, потім намагалися додати ще й санки, але в результаті зупинилися на тому, що для простих людей, які не мають якоїсь спеціальної спортивної підготовки, оптимальним варіантом є змагання з елементами біатлону і хокей з м'ячем. Якщо сказати точніше, це спрощений варіант хокею, оскільки наші гравці без ковзанів і амуніції. Багато з тих, хто у нас брав участь сьогодні, подібним чином грали в хокей в шкільні роки. Правда, більшості з наших учасників вже далеко за 30. На жаль, традиція шкільних ковзанок і дворового хокею забута, але зараз є надія на її відродження. Завдяки ХК "Донбас" хокей широко популяризується і число його прихильників зростає. Багато жителів нашого району також їздять на хокейні матчі, і ми дуже вдячні клубу за допомогу у проведенні цього заходу" , - розповів він.


Серед тих, хто вирішив стати не просто вболівальником, а учасниками свята, жителі Радянського району Костянтин і Євген. Чоловіки прийшли на хокейний турнір не тільки зі своїми ключками , а й принесли справжній м'яч для бенді . "Ми виросли в цьому районі. Раніше в Ханженкове в кожному дворі були хокейні майданчики з воротами, грали з самого раннього дитинства, взимку вся школа масово займалася і лижним спортом, і хокеєм, і на санках каталися. А сьогоднішні змагання для нас дуже гарний привід згадати ті часи і дістати з гаража ключку, щоб, як раніше, зіграти в хокей", - поділився Костянтин .

Теги: Олімпіада