Континентальний Кубок : слідкуйте за новинами у ЗМІ

Континентальний Кубок : слідкуйте за новинами у ЗМІ

10 січня 2014 р.
Крім клубної прес-служби, з Руана події Континентального Кубка висвітлюватимуть і представники українських ЗМІ

Крім клубної прес-служби, разом з командою до Руану вирушила трансляционная група телеканалу "Донбас" , на плечі якої ляже робота по організації прямої трансляції матчів за участю клубу.

Прямі трансляції всіх матчів "Донбасу" можна буде подивитися на телеканалах XSport і "Донбас" , а заключний покаже ще й КХЛ- ТВ.

Також вже в Руані знімальні групи телеканалів XSport і ICTV, керівник проекту terrikon.com Андрій Петі, кореспондент порталу isport.ua Андрій Мацегора і кореспондент українського представництва газети "Спорт- Експрес " Олексій Гочарук.


У день завершального матчу Суперфіналу Континентального Кубка до них приєднаються головний редактор порталу HotSport.ua Сергій Абрамов, головний редактор газети "Московський комсомолець в Донбасі" Дмитро Дурнєв, заступник головного редактора газети "Донбас" Сергій Черних, заступник головного редактора газети "Спорт- Арена" Сергій Колос, кореспондент порталу chempionat.com Андрій Трощілов, кореспондент газети "Сегодня" Едуард Кинзерский, кореспондент газети "Вести" Андрій Фоменко і знімальна група проекту "Новини ХК "Донбас", який виходить щопонеділка на телеканалах "Донбас" і XSport.

Всі ці ЗМІ будуть оперативно знайомити своїх читачів з останніми новинами з Руана, крім звітів про матчі, дивіться і читайте інтерв'ю гравців, репортажі про підготовку "Донбасу" до ігор Суперфіналу Континентального Кубка, новини про навкоколоматчеві події та багато іншого.

Читайте також