Легко і зручно: квитки на хокей у всіх терміналах ПриватБанку

Легко і зручно: квитки на хокей у всіх терміналах ПриватБанку

20 січня 2014 р.
Квитки на домашні ігри ХК "Донбас" тепер можна купити через систему сервісів "ПриватБанку" - "Приват24" і термінали самообслуговування

Купувати квитки на домашні ігри ХК "Донбас" стане ще простіше. Для цього наш клуб спільно з "ПриватБанком" розробив спеціальну програму. Тепер квитки на ігри ХК "Донбас" можна придбати не тільки в касах, точках продажу та онлайн, а й через систему сервісів "ПриватБанку" - інтернет-сервіс "Приват24", причому і з комп'ютера, і через мобільний додаток, і термінали самообслуговування, яких у банку налічується понад дев'ять тисяч по всій країні. Відзначимо , що ціна квитків через сервіси " ПриватБанку " аналогічна ціні в касах, додаткових комісій і платежів банк з клієнтів стягувати не буде.


Для того , щоб купити квиток за допомогою "Приват24", потрібно в системі сервісу вибрати вкладку "Хокейний клуб "Донбас", після чого буде доступний список майбутніх матчів. Після вибору матчу для клієнта буде відкрито діалогове вікно, в якому можна вибрати сектор, ряд і місце, після чого потрібно здійснити оплату з карти "ПриватБанку". Через кілька секунд на зазначену пошту прийде електронний квиток, такий же, як і при покупці квитків онлайн, через клубний сайт, і для того, щоб по ньому потрапити на хокей, досить просто роздрукувати на принтері.


Придбати квиток через термінал самообслуговування також нескладно. Для цього достатньо натиснути на меню "Квитки ", після чого вибрати гру, сектор, ряд, місце і здійснити оплату готівкою або карткою. У цьому випадку термінал сам роздрукує квиток, який буде аналогічний тому, який можна купити онлайн через сайт ХК "Донбас".


До речі, в Донецьку та області встановлені 1054 терміналу. Вони є у всіх населених пунктах , де функціонують відділення "ПриватБанку", найбільше терміналів самообслуговування в Донецьку, їх налічується 262, 151 в Маріуполі, 103 в Краматорську, 83 у Макіївці, 50 у Горлівці, 40 в Слов'янську, 24 в Дружківці, 14 в Красноармійську, 19 в Єнакієвому, 18 в Артемівську, 12 в Авдіївці. Це означає, що тепер квитки на ігри клубу можливо купити в будь-якому куточку України.


Найближчий до вас термінал "ПриватБанку" можна знайти на карті сайту privatbank.ua або в мобільному додатку "ПриватКарта". Якщо при купівлі квитків у вас виникнуть труднощі, звертайтеся до клієнт -менеджерам відділень банку.


Нагадуємо, що електронні квитки не потрібно обмінювати в касах, вони мають всі відповідні штрих-коди, які необхідні для проходження через турнікет Арени "Дружба".


"Головна мета сервісу продажу квитків - це зручність клієнтів. Тепер вболівальнику вже не треба їхати в касу заздалегідь. Купувати квитки можна прямо з будь-якого місця, де є Інтернет або через термінали самообслуговування, які встановлені у всіх відділеннях "ПриватБанку". Подібні проекти вже втілені в життя спільно з футбольними клубами "Шахтар", "Динамо" і "Дніпро", і вони успішно працюють. Сподіваємося , що і хокейним вболівальникам такий сервіс припаде до душі", - поділилася керівник центру продажу квитків Христина Кармазіна.


"Ми прагнемо стати ближче і доступніше для наших уболівальників. В наш відділ часто приходять листи з проханням забронювати або відкласти квиток, щоб забрати його перед матчем, оскільки не дуже зручно їхати через весь Донецьк, а іноді і з іншого міста, в касу "Дружби" або точку продажу квитків. Завдяки співпраці з "ПриватБанком" придбати квиток стане простіше. Наші вболівальники тепер можуть обирати, як їм зручніше купувати квиток: в касі, в точках продажів, через клубний сайт, через "Приват24" або через термінали самообслуговування банку", - прокоментував керівник відділу по роботі з вболівальниками Олег Беспалий.

До уваги учасників програми лояльності! При покупці квитків через сервіси "ПриватБанку " бали не нараховуються!

Купівля квитка через термінал:

Теги: Квитки