Бонуси за програмою лояльності для найвідданіших вболівальників!

Бонуси за програмою лояльності для найвідданіших вболівальників!

06 лютого 2014 р.
У регулярному чемпіонаті КХЛ сезону 2013/2014 117 учасників програми лояльності ХК "Донбас" відвідали всі домашні матчі клубу на Арені "Дружба"

У регулярному чемпіонаті КХЛ сезону 2013/2014 117 учасників програми лояльності ХК "Донбас" відвідали всі домашні матчі клубу на Арені "Дружба".


Як і було обіцяно на початку сезону, під час ігор регулярного чемпіонату КХЛ всі вболівальники, зареєстровані у програмі лояльності за умови пред'явлення карти під час покупки квитків і абонементів, за кожну відвідану гру ХК "Донбас" отримували додаткові бали. Кількість балів варіювалася - від 100 до 1000 - залежно від команди, з якою зустрічався ХК "Донбас". Чим нижче місце, яке суперник зайняв у регулярному чемпіонаті КХЛ сезону 2012/2013, тим більше балів отримував уболівальник за відвідування цієї гри. Таким чином, максимально, відвідавши всі 27 ігор регулярного чемпіонату КХЛ, можна було отримати 14 200 балів.


Але, крім балів за відвідування матчів, найбільш відданих і вірних клубу учасників програми лояльності, які не пропустили жодної гри ХК "Донбас" в КХЛ, очікував бонус у вигляді 800 балів.


Витратити ці бали можна буде вже найближчим часом, наприклад, на придбання квитків на ігри ХК "Донбас" у плей-офф.


"Думаю, що ці бали мені стануть у нагоді під час покупки квитків на ігри плей-офф. На жаль, в силу різних причин я не став власником абонемента, але це не завадило мені відвідати всі ігри регулярного чемпіонату", - поділився один з учасників програми лояльності Роман Хорунжий.


Дізнатися детальніше про те, як накопичити і куди можна витратити бали програми лояльності можна у відповідному розділі сайту.