НОК України перерахував більше півтора мільйона гривень для розміщення переселенців

НОК України перерахував більше півтора мільйона гривень для розміщення переселенців

03 квітня 2022 р.
Також ці кошти забезпечили процес тренувань важкоатлетів і борців греко-римського стилю
Національний олімпійський комітет (НОК) України виділив більше півтора мільйона гривень для підтримки переселенців, які розміщувалися на території Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа». Ще зовсім нещодавно цей спортивний центр був місцем, де наші атлети готувались до змагань та проводили навчально-тренувальні збори. Та вже впродовж місяця даний спортивний об’єкт є місцем прихистку для сотень наших співвітчизників, які,  рятуючись від російських снарядів та куль, були вимушені залишити рідні домівки в Маріуполі, Харкові, Чернігові, Сумах та інших гарячих точках України.

Завдяки перерахованим коштам, які направили на оплату проживання та харчування переселенців, допомогу надали 134-м українським громадянам.

Також виділена фінансова підтримка зробила можливими тренування на базі Олімпійського центру «Конча-Заспа» чоловічої та жіночої збірних з важкої атлетики, а також представників греко-римської боротьби – загалом 70 спортсменів і тренерів.

Не стоять осторонь від допомоги постраждалим від російської агресії і олімпійські регіональні осередки. Зокрема, днями фінансову підтримку на забезпечення продовольчих потреб переселенців, яких розміщують на навчально-спортивній базі Олімпійського резерву «Заросляк» в с. Ворохта, направило і регіональне відділення НОК в Івано-Франківській області.

Джерело noc-ukr.org