Новини ХК "Донбас". Випуск 11

Новини ХК "Донбас". Випуск 11

03 лютого 2014 р.
Про те, як журналісти програми побували в гостях у Євгена Дадонова, а також про заключні ігри регулярного чемпіонату і нагородження кращого гравця січня - в 11-му випуску "Новини ХК "Донбас"

3 лютого в ефір телеканалів "Донбас" і XSport вийде одинадцятий випуск телепрограми "Новини ХК "Донбас".


Звичайно ж, розповідаючи про те, чим жив клуб на минулому тижні, "Новини ХК "Донбас" не могли обійти стороною заключну домашню гру "Донбасу" в регулярному чемпіонаті КХЛ. Тут і огляд матчу, і ефектний булліт Робітайла, і навколоматчеві події зустрічі з "Атлантом", та нагородження кращого гравця січня, яким став Ян Лацо.


Не залишилися без уваги і недавні домашні ігри "Молодої Гвардії" з ХК МВС із підмосковної Балашихи.


А на закуску глядачів чекає невеликий сюрприз. Напередодні Олімпійської паузи знімальна група проекту відправилася в гості до Євгена Дадонова. Про те, як живеться хокеїстові в Донецьку, як влаштоване його життя і чим він зайнятий під час відпочинку - дивіться на телеканалі "Донбас" у 21.30 і на XSport в 21.45.


І ще: програма "Новини ХК Донбас" на час Олімпіади бере паузу, тому наступного разу ведучий Євген Платонов знову привітає глядачів 24 лютого, напередодні відновлення регулярного чемпіонату КХЛ.