«Олімпія» виступить у CHL 2022/23

«Олімпія» виступить у CHL 2022/23

02 мая 2022 г.
Хокейний клуб «Донбас» пропустить сезон через війну в Україні
Хокейна ліга чемпіонів разом зі своїм медіа- та маркетинговим партнером Infront вирішили виділити Wild Card «Олімпіï» на майбутній сезон 2022/23. «Олімпія» з Любляни приєдналася до змагання, оскільки український представник ХК «Донбас» Донецьк змушен відмовитися від участі у майбутньому сезоні CHL через продовження війни в країні.

«Акт війни проти України – це трагедія, і неможливо уявити, які страждання вона завдає народу України. Звичайно, можна зрозуміти, що донецький ХК «Донбас» не може брати участь у сезоні CHL 2022/23 за таких обставин, і ми хотіли б подякувати клубу за їхню прихильність та величезні зусилля, які вони доклали для свого першого виступу в CHL минулого сезону», - йдеться у заяві правління CHL.


«Мета CHL полягає в тому, щоб за допомогою системи Wild Card виділяти гідні клуби та сприяти розвитку європейського клубного хокею з шайбою, забезпечуючи якомога різноманітніше поле для участі на міжнародному рівні. Номінація «Олімпії» Любляни дає можливість додати нову країну на карту CHL. Клуб знаходиться на підйомі і щойно гідно завершив свій перший сезон у ICE-HL. З цієї причини було ухвалено рішення виділити їм Wild Card та 32-е місце у складі CHL на сезон-2022/23», - заявили у Правлінні CHL.

Джерело championshockeyleague.com

Читайте также