Понівечена росіянами домівка ХК «Донбас»

Понівечена росіянами домівка ХК «Донбас»

03 января 2023 г.
Як виглядає дружківська льодова арена «Альтаїр» після ракетного удару
Льодова арена «Альтаїр» була побудована в 2013 році. З цього часу на ковзанці хокеєм почали займатися маленькі мешканці регіону.

У 2014 році на базі «Альтаїру» розгорнула свою діяльність найбільша в Україні дитячо-юнацька спортивна школа хокейного клубу «Донбас» з хокею та фігурного катання. У сезоні 2015/16 в школі займалося більше 900 дітей з Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Слов'янська, а також Костянтинівського і Покровського районів.

У 2015 році кількість вихованців ДЮСШ ХК «Донбас» на «Альтаїрі» перевищила 1200 дітей в секціях хокею і фігурного катання. У сезоні 2015/16 дружківська арена стала домашньою для першої команди хокейного клубу «Донбас» в рамках XXIV Чемпіонату України. Щорічно арена приймала дитячо-юнацькі змагання, чемпіонати України, міжнародні турніри, культурно-масові заходи, була улюбленим місцем відпочинку містян та гостей Дружківки. «Альтаїр» став яскравою візитівкою спортивної України!

Вночі 2 січня росія завдала два ракетних удари по місту Дружківка. В результаті ракетного обстрілу, було зруйновано льодову арену «Альтаїр».

Це вже третя домівка, яку втратив донецький клуб через російських окупантів – Палац спорту «Дружба» у Донецьку, Mariupol Ice Center, а тепер «Альтаїр»...

 


 

 Тримаймося! Ми обов’язково переможемо і відбудуємо нашу країну! Все буде Україна!

Теги: Донбасс
Читайте также