![Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!](/upload/iblock/242/zvonok.jpg)
Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!
30 травня всі школи України відзначають свято Останнього дзвоника.
Хокейний клуб "Донбас" має самий численний серед клубів КХЛ шкільний фан-рух. Шкільні фан-клуби відкриті в 22 середніх навчальних закладах Донецької та Луганської областей. За єдиного представника України в КХЛ хворіють майже півтори тисячі школярів.
Шановні учасники шкільного фан-руху, вчителі!
Ми пишаємося тим, що у нас є такі вірні й віддані вболівальники, як ви. Дякуємо вам за підтримку, яку ви надаєте нам на протягом ось вже двох сезонів, де б не грав "Донбас" - в Донецьку, в Москві чи Братиславі. У кожній перемозі ХК "Донбас" є величезний внесок уболівальників.
Вітаємо вас із закінченням навчального року та бажаємо вам незабутнього літа і гарного відпочинку незважаючи ні на що.
Окремо хочемо звернутися до випускників. З Останнім дзвінком і випускним вечором у вашому житті починається новий етап. Бажаємо гідно пройти випробування Зовнішнього незалежного оцінювання і зробити правильний вибір!
До зустрічі на хокеї!
Живіть хокеєм! Вболівайте за "Донбас"!
![Новий рік для дітей прифронтової Донеччини: солодкі подарунки та віра в диво](/upload/resize_cache/iblock/c96/548_548_2/25122023_4.jpg)
![Звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги](/upload/resize_cache/iblock/34d/548_548_2/405308341_6863611727048462_720184079087059_n.jpg)
![З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України](/upload/resize_cache/iblock/89a/548_548_2/bg_hc_neutral_white_1.jpg)