З командою на виїзд: результати розіграшу серед власників абонементів

З командою на виїзд: результати розіграшу серед власників абонементів

29 січня 2014 р.
Під час заключної домашньої гри "Донбасу" в регулярному чемпіонаті КХЛ серед власників абонементів відбувся розіграш семи сертифікатів, які дають право разом з командою відправитися на заключну виїзну серію

Під час заключної домашньої гри "Донбасу" в регулярному чемпіонаті КХЛ на Арені "Дружба" серед власників абонементів, які в цьому сезоні пропустили не більше однієї гри, відбувся розіграш семи сертифікатів. Кожен із сертифікатів дає право разом з командою відправитися на заключну виїзну серію регулярного чемпіонату КХЛ сезону 2013/2014.


Отже, з легкої руки нападника Дмитра Кагарлицького і захисника Андрія Конєва за маршрутом Прага-Братислава-Москва-Рига разом з командою їдуть: Галина Ходирєва, Олексій Погорська, Юрій Стеблянко, Сергій Пятков, Ігор Агєєв, Наталія Кашенцева та Анастасія Черемухина.


"На хокей ходимо всією сім'єю вже третій рік, ось подумуємо, щоб сина віддати в ДЮСШ. Цього сезону не пропустили жодної гри, але почути себе серед переможців було повною несподіванкою. Коли ведучий назвав моє ім'я та по батькові - думав, що збіг, а коли почув і прізвище, то одразу навіть не повірив. Не чекав. Дуже приємно. Тепер буду готуватися, щоб підтримати улюблену команду в заключних іграх регулярного чемпіонату ", - поділився емоціями після вручення Олексій Погорський.


А підтримка однозначно буде не зайвою. "Уас попереду вельми непроста серія. На щастя, так склалося, що ми вийшли в плей-офф достроково, але тепер "Донбас" чекає боротьба за місце, яке б дозволило нам починати серію ігор на домашньому льоду перед рідними глядачами. І від цього підтримка на виїзді стає ще більш значущою. Це нас завжди надихає і додає сил для нових перемог", - зазначив нападник донеччан Дмитро Кагарлицький.