Томас Бах: «МОК та Олімпійський рух вжили негайних дій після того, як росія за підтримки білорусі розпочала цю війну»

Томас Бах: «МОК та Олімпійський рух вжили негайних дій після того, як росія за підтримки білорусі розпочала цю війну»

20 травня 2022 р.
Голова Міжнародного олімпійського комітету – про допомогу Україні в період війни
Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах на 139-й Сесії МОК розповів чи спілкувався він з представниками росії з приводу їх військового нападу на Україну:

«На жаль, ми могли лише апелювати на публіку, тому що наші відносини з російським політичним керівництвом різко погіршилися за останні роки.

Все погіршилося після допінгового скандалу, кібератак і навіть особистих погроз особам з МОК та Олімпійського руху.

Оскільки наші звернення залишилися непочутими, МОК та Олімпійський рух вжили негайних дій після того, як росія за підтримки білорусі розпочала цю війну.

Позиція Олімпійського руху щодо війни викладена в моєму посланні «Дайте шанс миру», яке широко розповсюдили та оцінили уряди та організації по всьому світу».


За інформацією XSPORT, Міжнародний олімпійський комітет не підтримує контактів з російським НОК з часів допінгових скандалів довкола Сочі-2014.

Такжож Томас Бах подякував Сергію Бубці, котрий координує дії МОК щодо допомоги українському спорту в період війни з росією:

«Дякую від щирого серця за те, що ви робите, щоб координувати наші дії. Думаю, складно уявити, що це означає для вас: працювати там день і ніч в таких стресових умовах, в стресовому середовищі, де ви з усіма своїми почуттями, з усіма своїми емоціями, з усім своїм серцем зі своїми співвітчизниками в Україні.

Однак ви маєте концентруватися на роботі, щоб ми могли допомогти їм якомога більше. І ви в цьому напрямі працюєте справді якісно. Ми з вами».


Джерело xsport.ua