Вадим Скоропупов: "Задоволені тим, що побачили"

Вадим Скоропупов: "Задоволені тим, що побачили"

21 серпня 2012 р.
Через три місяці після першої перевірки, оновлену домашню Арену ХК "Донбас" знову відвідала комісія Континентальної хокейної ліги
У вівторок, 21 серпня, Арену "Дружба", на льоду якої будуть проходити домашні матчі хокейного клубу "Донбас" в рамках КХЛ, в черговий раз відвідала комісія Континентальної хокейної ліги на чолі з Директором з контролю і процедурних питань Вадимом Скоропуповим.

Нагадаємо, що в перший раз комісія побувала в Донецьку в останніх числах травня 2012 напередодні знакового для донецького клубу засідання Правління КХЛ, на якому була розглянута і схвалена заявка ХК "Донбас" на вступ до найсильнішої ліги Європи. За лічені дні головна льодова Арена Донецька зазнала суттєвих змін і сьогодні знову гарнішає і омолоджується, що було в першу чергу відзначено представниками комісії. Більш докладно про результати інспекції в інтерв'ю клубній прес-службі і телеканалу "Хокей" розповів Вадим Скоропупов:

"Зауваження є, але вони не критичні. Хочу відзначити, що керівництвом клубу проведена велика робота. На Арені проведена реконструкція, яка знаходиться в завершальній стадії. Створено умови для преси, для спонсорів. Ми задоволені тим, що побачили, тим, що робиться. Є речі, які необхідно доопрацювати, зокрема, це стосується системи "відеогол", є деякі інші деталі. Видно, що клуб зацікавлений у створенні комфортних умов для вболівальників і всіх підрозділів, що працюють на матчах ".

Прес-служба ХК "Донбас"