![Звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги](/upload/resize_cache/iblock/ee1/1039_666_1/451134581_823563556540539_8005799814834036630_n.jpg)
Звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги
16 липня 2024 р.
Що зроблено благодійниками за останній час
Друзі, звітуємо про роботу Фонду Бориса Колеснікова у червні. Разом з партнерами надали благодійну допомогу мешканцям Донеччини і нижче - трішки статистики.
![](/upload/tmp/450611147_823562666540628_519869886009215094_n.jpg)
![](/upload/tmp/450868540_823563223207239_463061457871990844_n.jpg)
![](/upload/tmp/451005154_823563573207204_75157284609307018_n.jpg)
![](/upload/tmp/451068357_823563426540552_7231970030124325520_n.jpg)
![](/upload/tmp/451082272_823563516540543_2479313389760019219_n.jpg)
![](/upload/tmp/451131960_823563366540558_589849788934385184_n.jpg)
![](/upload/tmp/451134581_823563556540539_8005799814834036630_n.jpg)
![](/upload/tmp/451196578_823563476540547_7224102426723099156_n.jpg)
![](/upload/tmp/451267053_823563539873874_7043075564128225283_n.jpg)
![](/upload/tmp/451286126_823563049873923_5259228850760680093_n.jpg)
![](/upload/tmp/451351593_823562979873930_7232856228379552608_n.jpg)
![](/upload/tmp/451421840_823563323207229_5130003735861928879_n.jpg)
![](/upload/tmp/451434612_823563339873894_5869154368398902891_n.jpg)
![](/upload/tmp/451437694_823563593207202_4582773114568842056_n.jpg)
![](/upload/tmp/451454333_823563449873883_548787692930140440_n.jpg)
![](/upload/tmp/451601084_823563356540559_5127756017393933003_n.jpg)
- Спільно була завезена до регіону гуманітарна допомога. Наші штаби роздали соціально вразливим категоріям населення 14 150 продовольчих наборів.
- Засоби гігієни, дитяче харчування та медзасоби волонтери Фонду передали сім'ям з дітьми, малозабезпеченим родинам, стареньким та людям з інвалідністю.
- Надали Покровській міській військовій адміністрації партію кондитерських виробів для мешканців Донеччини, які вимушено евакуювалися до Кіровоградської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.
- Під час літніх канікул наші представники завітали до дитячих гуртків у Дружківці й Костянтинівці, а також поспілкувалися з мамами і малечею з навколишніх сіл. Діти залишилися задоволені зустрічами та солодкими подарунками.
![](/upload/tmp/450611147_823562666540628_519869886009215094_n.jpg)
![](/upload/tmp/450868540_823563223207239_463061457871990844_n.jpg)
![](/upload/tmp/451005154_823563573207204_75157284609307018_n.jpg)
![](/upload/tmp/451068357_823563426540552_7231970030124325520_n.jpg)
![](/upload/tmp/451082272_823563516540543_2479313389760019219_n.jpg)
![](/upload/tmp/451131960_823563366540558_589849788934385184_n.jpg)
![](/upload/tmp/451134581_823563556540539_8005799814834036630_n.jpg)
![](/upload/tmp/451196578_823563476540547_7224102426723099156_n.jpg)
![](/upload/tmp/451267053_823563539873874_7043075564128225283_n.jpg)
![](/upload/tmp/451286126_823563049873923_5259228850760680093_n.jpg)
![](/upload/tmp/451351593_823562979873930_7232856228379552608_n.jpg)
![](/upload/tmp/451421840_823563323207229_5130003735861928879_n.jpg)
![](/upload/tmp/451434612_823563339873894_5869154368398902891_n.jpg)
![](/upload/tmp/451437694_823563593207202_4582773114568842056_n.jpg)
![](/upload/tmp/451454333_823563449873883_548787692930140440_n.jpg)
![](/upload/tmp/451601084_823563356540559_5127756017393933003_n.jpg)