Олександр Годинюк: "7-го липня виїжджаємо до Євпаторії"

Олександр Годинюк: "7-го липня виїжджаємо до Євпаторії"

26 червня 2013 р.
Після робочих зборів головний тренер "Молодої Гвардії" в інтерв'ю клубній прес-службі розповів про події першого командного заходу
Після робочого зборів головний тренер "Молодої Гвардії" Олександр Годинюк в інтерв'ю клубній прес-службі розповів про події першого командного заходу.

- Які питання виносилися на порядок денний?
- Виклав гравцям обриси наших вимог, програми тренувань та інших питань. Висловив побажання гарного тренувального табору, розповів про те, як буде побудована робота.

- Скільки гравців у вашому розпорядженні?
- Поки не під'їхали кілька людей. Одні відсутні через якісь зобов'язання, хтось ще здає іспити. Процес формування не закінчений. Втім, процес еволюції команди відбуватиметься постійно. Ми ще повністю не зупинилися на тому складі, який стартує у Молодіжній хокейній лізі. Ми сподіваємося, що протягом найближчих днів всі будуть тут.

- У присутніх вогник в очах є?
- Я думаю, так. Багато хвилюються, адже такий шанс представляється не щодня. Це добре. Хвилюються, значить переживають і хочуть чогось добиватися.

- Перший збір через два тижні?
- 7-го липня виїжджаємо до Євпаторії. Перед цим буде зроблено перший відсів. Нам, як тренерам, важко з такою великою кількістю претендентів, тому до від'їзду буде зроблено перший відбір. До цього часу будемо працювати на землі і на льоду.

- Змін у тренерському штабі і в складі персоналу немає?
- Ні. Всі готові працювати.

Прес-служба ХК "Донбас"