Олексій Ємельянов: «Донбас» грає лише на перемогу»

19 лютого 2022 р.
Тренер донецького клубу – про перемогу над «Альтаїром»
Тренер «Донбасу» Олексій Ємельянов прокоментував перемогу своєї команди над «Альтаїром» у рамках 27 туру хокейної Суперліги Паріматч (10:0).

— Чому у першому періоді було 0:0? Команда супротивника зіграла строго і на свіжості, плюс надійно зіграв Богдан Дьяченко. Він не дав нам реалізувати свої моменти – врятував команду і підтяг. Тож у першому періоді у нас не вийшло реалізувати свої моменти.

У роздягальні у перерві нічого надприродного не відбувалося. Вказали хлопцям на помилки, сказали, у чому потрібно покращити якість гри. Та й самі хлопці не хотіли залишатися в тіні, тому додали на завершення і пішов результат.

Ну і в «Альтаїрі» втомлюються хлопці все одно – вони молоді. Складно їм поки що грати на цьому рівні, тому такий результат.

Завдання закинути у цьому матчі більше, ніж у попередньому, не було. Кожного супротивника потрібно поважати та налаштовуватися однаково. Суперник теж б'ється до кінця, і це потрібно враховувати. Вийшло – забили 8 голів, а іноді можна багато кидати та не забивати взагалі.

Чого очікуємо від матчу із «Маріуполем»? У нас із цією командою завжди напружені матчі і готуємось ми дуже серйозно. Ми все ближче до плей-офф, і зараз кожна гра – це вивчення суперника. Використовуємо та перевіряємо свої напрацювання, поки є час. Але й принциповість цих ігор ніхто не скасовував. «Донбас» грає лише на перемогу.

Нагадаємо, у понеділок 21 лютого «Донбас» зіграє у гостях у «Маріуполя». Перемога у цій зустрічі гарантує донеччанам перше місце за підсумками регулярного чемпіонату ХСУ.