"Донбас-2" - "Білий Барс". Коментарі тренерів команд

"Донбас-2" - "Білий Барс". Коментарі тренерів команд

24 лютого 2013 р.
По закінченні матчу в Донецьку тренери відігравали команд відповіли на питання представників ЗМІ
По закінченні матчу в Донецьку тренери команд відповіли на питання представників ЗМІ.

Ігор Андрющенко, тренер команди "Донбас-2":

- Попередній досвід ігор з "Білим Барсом" сьогодні якось допоміг?
- Ми зробили висновки з ігор, які провели з "Білим Барсом" і змогли краще зіграти з ними і в кінцівці чемпіонату, і зараз.

- Що сьогодні найбільше порадувало - три закинуті шайби або лише одна пропущена?
- Забий суперник гол у другому періоді, коли вони перехопили ініціативу і реалізували більшість, не знаю як склався б матч у підсумку. Що стосується забитих нами голів - моментів було створено багато, але реалізація їх - слабка. Третій гол, який ми забили перед перервою нам допоміг. Це плей-офф - кожна гра дуже серйозна.

- Арена "Дружба" для "Донбас-2" не зовсім домашня. Ця атмосфера при двох з половиною тисячах глядачів відбилася на грі ваших підопічних?
- Ми давно так не грали, хіба що в минулому році у фінальних матчах. З того складу мало хто залишився. Для наших хлопців, думаю і для суперників, приємно зіграти для такої кількості вболівальників. Це однозначний плюс.

- Є якийсь турнірний план?
- Тільки перемога. Поки не ясний регламент проведення плей-офф після групового турніру, але в будь-якому випадку команда буде налаштовуватися тільки на перемогу. З кожним раундом треба бути впевненіше в собі і за якістю гри бути краще.

Костянтин Буценко, головний тренер ХК "Білий Барс":
- Гра вийшла цікавою. Уболівальники не нудьгували, на трибунах були емоції, а на майданчику хороші, красиві моменти. Звичайно, в іграх такого формату ми поки тільки вчимося. У нас команда дуже молода, кожна хвилина, п-Проведення на льоду важлива. Спасибі нашим уболівальникам, які приїхали сюди і добре підтримували нас. Що стосується матчу, то я хотів би зазначити, що ми сьогодні отримали лише дві хвилини штрафу і то в кінці поєдинку. Це не може не радувати нас, тренерів, тому що хлопці старалися виконати установку на гру. Нам протистояла майстровита команда і ми розуміли, що кожна меншість тягне за собою великий витрату сил, рушаться ланки, зв'язки, ігровий ритм. Я вдячний хлопцям за те, що вони виконали установку і видали прекрасний матч.

- Як оціните шанси вашої команди в плей-офф?
- Не думайте, що ми приїхали не просто взяти участь. Ми для того, щоб дарувати глядачам прекрасний хокей, викладатися на 200 відсотків, в цьому і полягає зростання. Для нас кожна гра, як остання. Ми постараємося зробити висновки і в домашньому матчі зробити величезний опір і постараємося вигравати. Вболівальники та гравці повинні отримувати позитивні емоції. Всі люди живуть на цьому, тому будемо робити все для перемоги.

- Уболівальники, які підтримували "Білий Барс" у Києві, приїхали сьогодні і в Донецьк. Це тепер уже ваше постійний супровід?
- Так, ці хлопці приїхали підтримати нас з Білої Церкви. Я вже якось говорив, що наші вболівальники надають нам дуже багато сил. Гравці знаходять в собі внутрішні резерви, намагаються грати краще, тому ми намагаємося радувати наших уболівальників. З такою підтримкою ми не можемо погано грати (посміхається).

Прес-служба ХК "Донбас"