"Донбас-2" вийшов у півфінал плей-офф

"Донбас-2" вийшов у півфінал плей-офф

02 березня 2013 р.
Набравши дев'ять очок, підопічні Олега Мікульчика стали недосяжними для «Білого Барсу» і забезпечили собі участь у півфіналі плей-офф
Набравши дев'ять очок, підопічні Олега Мікульчика стали недосяжними для «Білого Барсу» і забезпечили собі участь у півфіналі плей-офф.

За підсумками першої двадцятихвилинки донеччани мали в своєму активі одну покинуту шайбу: відзначився Буценко. Вже у другому ігровому відрізку все той же Буценко збільшив перевагу "Донбасу-2", проте в середині поєдинку Ісхаков реалізував буліт і скоротив розрив у рахунку. Але відновити різницю у два голи підопічні Олега Мікульчика змогли зусиллями Віталія Аникеева, який потужним кидком від синьої лінії прошив фінського голкіпера "барсів". Переможну крапку у матчі на заключній хвилині зустрічі поставив Олександр Матерухін.

"Білий Барс" (Біла Церква) - "Донбас-2" (Донецьк) - 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Шайби: 0:1. Буценко (Хворостінін) - 13:39, 0:2. Буценко - 23:22, 1:2. Ісхаков - 29:28 ШБ-, 1:3. Анікєєв - 39:48, 1:4. Матерухін (Благой) - 59:20

"Донбас-2": Горячевський. Люткевич-Алексюк, Матерухін-Анікєєв-Никифоров. Дидикін-Сільницький, Хворостінін-Буценко-Бабинець. Шагов-Єсіпов, Квітченко-Тарасов-Карлін. Благий-Малиновський-Овсянніков.

"Білий Барс": Лассала, Лубнін-Лаврик, Ісхаков-Болуш-Литвиненко. Голубевс-Лайне, Нікульніков-Сірий-Палонен. Тимченко-Дикий, Дем'янюк-Секірко-Бобкін. Кульменко-Ігнатенко, Лялька-Кузьмик-Комарчев.

Прес-служба ХК "Донбас"