Олег Мікульчик про матч з "Білим Барсом"

Олег Мікульчик про матч з "Білим Барсом"

13 лютого 2013 р.
Після поєдинку в Білій Церкві головний тренер другої команди ХК "Донбас" відповів не питання клубної прес-служби
Після поєдинку в Білій Церкві головний тренер другої команди ХК "Донбас" Олег Мікульчик відповів на запитання клубної прес-служби.

- "Білий Барс" у поточному сезоні вже тричі відбирав у "Донбасу" бали. Не було побоювань за результат сьогоднішнього матчу?
- Побоювань за результат не було. Налаштовувалися на гру, на хорошу серйозну команду. У порівнянні з минулим сезоном "Білий Барс" зміцнився гравцями, які пройшли хорошу школу. Наша команда налаштувалася. Тренер може говорити будь-які слова, але за гравців налаштуватися на матч хтось інший крім них самих не зможе. У нас залишилися три гри і їх необхідно виграти, щоб зайняти місце вище, ніж ми займаємо зараз.

- Грою команди задоволені?
- Задоволений грою нападу, а оборона не сподобалася. Нам буде складно далі за такої гри у захисті. Треба переглядати свій менталітет. Знаю, що грати можуть, але такі помилки допускати не можна. Потрібно грати простіше, так буде краще для команди.

- Наші збірники напевно приїхали не найкращому настрої, але сьогодні багато хто з них відзначилися...
- Те, що програли зі збірною - погано, але це рівень збірної. Когось звинувачувати сенсу немає. Стільки часу було втрачено. Хороше покоління гравців завершило кар'єру. Їм на зміну прийшли інші гравці, молодь. Зараз потроху почали щось робити. Раніше їздили грати в Білорусь, а зараз - свій чемпіонат. Можливо, не варто так посилювати відносини до легіонерів, адже своїх гравців брати ніде. Молоді майже немає. У кого їм вчитися? Приїзд таких гравців як Николішин - це цілком позитивний момент. У нас є гравці по 22-23 роки. Їм потрібно у когось вчитися, як ми в свою молодість вчилися у того ж Крикунова ... Потрібен час - заграє і збірна.

- Ви вперше грали в Білій Церкві. Які враження?
- Хороша організація. Мені сподобалося, що було багато вболівальників, чого не скажеш про Донецьк. Раніше людей було більше, а тепер чомусь немає. У Білій Церкві хороші роздягальні. Палаци, звичайно, холодні. І в Білій Церкві, і в нас, і в деяких інших містах.

Прес-служба ХК "Донбас"