Олег Мікульчик: "Завдання на плей-офф одне - виграти"

Олег Мікульчик: "Завдання на плей-офф одне - виграти"

19 лютого 2013 р.
Після матчу з львівським клубом головний тренер команди "Донбас-2" оцінив дії своїх підопічних у матчі і регулярному чемпіонаті.
Після матчу з львівським клубом головний тренер команди "Донбас-2" Олег Мікульчик оцінив дії своїх підопічних у матчі і регулярному чемпіонаті.

- Зіграли матч добре. Є проблеми з ігровою дисципліною. Вона нас підводить. Починаємо дозволяти суперникові багато. Два періоди грали добре, третій мені не сподобався. Було видно бажання, були моменти, тільки забивай. Вилучень було кілька непотрібних, невиправданих. Наш сьогоднішній суперник - хороша команда. З рахунків не можна списувати ні "Львів", ні "Барс". У порівнянні з минулим сезоном ця команда помітно змінилася. Всі б'ються, борються... Що стосується майбутніх ігор плей-офф, за винятком Сашка Овсяннікова, який має невелику травму, всі наші гравці готуються до другого етапу турніру. У порівнянні з минулим роком наш склад змінився відсотків на 80. Протягом сезону мені сподобалося як грала молодь. Звичайно, хотілося, щоб росли в майстерності швидше. Є цікаві молоді гравці. Зрозуміло, що вони повинні прагнути в КХЛ, в першу команду, яка от - поруч. Радує, що є хороша молодь. Негатив, звичайно, є. Є проблеми в обороні. Вони були і є зараз. Треба час. Багатьом нашим гравцям до 20 років. Вони перший раз з дорослими мужикам грати потрапили. Все буде нормально, але часу дають дуже мало. Яке завдання на плей-офф? Вона завжди одна - виграти. Інші завдання ніхто не ставить. Будемо старатися".

Прес-служба ХК "Донбас"