Трансферні новини УХЛ

Трансферні новини УХЛ

01 липня 2021 р.
«Маріуполь» уклав угоди з найкращим голкіпером «Краматорська», двома гравцями «Білого Барса» і продовжив контракт з найкращим бомбардиром
Голкіпер Денис Короваєв змінив «Краматорськ» на «Маріуполь». Про це повідомляє Instagram really_hockey.

У минулому сезоні Денис зіграв 32 матчі, в яких його команда здобула 19 перемог. Його коефіцієнт надійності склав 2.07, а відсоток відбитих кидків - 93. Нагадаємо, що Короваєв двічі поспіль - у січні і лютому - був визнаний кращим голкіпером місяця в УХЛ.

Угода 31-річного Короваева з «Маріуполем» розрахована на один сезон.

Також «Маріуполь» уклав контракти з Сергієм Бабинцем і Романом Благим, повідомляє прес-служба «чайок».

У попередньому сезоні обидва форварда захищали кольори «Білого Барса» і своїми результативними діями допомогли білоцерківцям вийти в плей-офф. Так, Благий в регулярному чемпіонаті УХЛ відзначився 21-м голом і 17-ю ассистами, Бабинець  записав до свого активу 22 результативні дії (10 + 12).


Раніше «Донбас» уклав угоду з форвардом Дмитром Даниленко. Таким чином, «Білий Барс» втратив все перша ланка зразка минулого сезону.


Також «Маріуполь» перепідписав контракт зі своїм найкращим бомбардиром Володимиром Чердаком, який в 27 матчах минулого сезону набрав 24 очки (10 + 14).

Відразу після перепідписання угоди форвард висловив надію, що в новому розіграші УХЛ результати команди підуть вгору:

- Від «Маріуполя» всі чекатимуть результатів набагато кращіх, ніж у минулому сезоні. Обкатку пройшли, пора досягати результатів. Упевнений, що у нас буде згуртований і дружний колектив. І ми не будемо задовольнятися малим, а будемо досягати перемоги гра за грою.

За матеріалами uhl.ua