В новий сезон без Вінниці

В новий сезон без Вінниці

29 серпня 2012 р.
В Національному університеті фізичної культури та спорту відбулося засідання Наглядової ради Професіональної хокейної ліги
В Національному університеті фізичної культури та спорту відбулося засідання Наглядової ради Професіональної хокейної ліги під головуванням Вадима Сисюка.
 
Основними питаннями порядку денного засідання стали допуск команд до участі в чемпіонаті, а також затвердження формули проведення змагання. Керівник спортивного департаменту ПХЛ Юрій Гунько повідомив, що на момент початку засідання заявочні документи були надані чотирма клубами – «Компаньйон-Нафтогазом», «Донбасом-2», «Динамо» та «Левами» (по закінченні засідання заявочні документи надав «Сокіл» – прим. Прес-служби ПХЛ). Документи від «Білого Барса» та «Беркута» будуть надані до середи.
 
Головною новиною засідання стала неучасть «Вінницьких Гайдамаків» у чемпіонаті 2012/2013 років. Вінничани не змогли надати жодних фінансових гарантій своєї участі, тому Наглядова рада проголосувала проти їх участі в майбутньому чемпіонаті. Але клуб не припиняє своє членство у лізі. Найближчий сезон керівництво «Гайдамаків» працюватиме над формуванням команди на сезон 2013/2014 років.
 
Що ж до формули проведення чемпіонату, то вона змінилася у порівнянні з попереднім сезоном. На першому етапі команди проведуть регулярний чемпіонат у 6 кіл (всього по 36 ігор для кожної команди), далі шість найкращих команд за підсумками регулярного чемпіонату сформують 2 підгрупи ( 1-а, 4-а та 5-а команди – в групі А, 2-а, 3-я та 6-а команди – в групі В). Команди у підгрупах зіграють 2-коловий турнір (матч дома, матч на виїзді з кожним суперником), за підсумками якого по два найсильніші колективи вийдуть до ½ фіналу. Загалом перша шістка команд чемпіонату проведе мінімум 40 матчів в сезоні. Також не слід забувати, що нинішнього сезону буде проведено серію за третє місце, в якій команди змагатимуться до 2-х перемог.
 
Остаточний календар чемпіонату буде опубліковано найближчим часом. Сам чемпіонат розпочнеться 11 вересня у Донецьку матчем «Донбас-2» – «Сокіл», а перший етап завершиться 20 лютого наступного року.
 
Також члени наглядової ради прийняли рішення щодо зміни офіційного логотипу ПХЛ. Окрім цього на засіданні були обговорені й інші питання, пов’язані з організацією та проведенням майбутнього чемпіонату.

джерело: ФХУ