Друга перемога України на чемпіонаті світу ІВ

29 квітня 2024 р.
Команда Дмитра Христича розібралася зі збірною Нідерландів
Чемпіонат світу. Дивізіон І, група В

Україна – Нідерланди 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Пангелов-Юлдашев (Садовіков, Захаров – більш.) – 07:13, 2:0 – Мережко (Янішевський, Морозов) – 12:41, 3:0 – Захаров (Лялька, Пангелов-Юлдашев) – 33:11, 4:0 – Пересунько (Морозов, Сисак – меньш.) – 45:44.

Україна: Захарченко; Сисак – Мережко (К), Денискін – Є. Фадєєв – Бородай; Пангелов-Юлдашев (А) – Дахновський, Лялька (А) – Захаров – Ворона; Андрейків – Ратушний, Пересунько – Мазур – Янішевський; Морозов – Кривошапкін – Садовіков; Толстушко.

Нідерланди: Остервейк; Лоґінов – Кроненбурґ, Гуйсман – Сарс – Коллард; ван Ґорп (К) – Йонґманс, Бісон – Нордеманн (А) – де Бонт (А); Доп – Борґман, Тіммер – Філіппіні – Схонінґ; – Тьїн-А-Тон – Спел – Фосмер; ван Барсен.

Збірна України здобула другу перемогу на чемпіонаті світу у Дивізіоні ІВ, впевнено обігравши в неділю команду Нідерландів. Перший період через проблеми з льодом на Твінсбет Арені був поділений на дві половини, а вимушена пауза тривала понад 20 хвилин. До та після неї українці закинули по шайбі. Пилип Пангелов-Юлдашев відкрив рахунок завдяки реалізації більшості – 1:0. А подвоїв нашу перевагу Ігор Мережко – 2:0. З таким рахунком суперники пішли на першу перерву.

У другому періоді українці трохи скинули оберти, але знову пробили голландського воротаря. Гол в активі Віктора Захарова – 3:0.

Третій період подарував нашій команді перший гол у меншості на цьому ЧС. Класно втік на побачення з чужим воротарем Олександр Пересунько. Перший його кидок голкіпер відбив, але форвард збірної України вдало зіграв на добиванні – 4:0. Цей рахунок і став остаточним.
Інші результати дня:

Китай – Іспанія 7:1 (2:1, 1:0, 4:0)

Литва – Естонія 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)

Турнірна таблиця

29 квітня на турнірі у Вільнюсі вихідний день. Ігри продовжаться вже у вівторок 30 квітня. Цього дня збірна України зіграє з Китаєм – початок зустріч о 12:30 за київським часом.