ru
Войти
Логин
Пароль
Поиск
Эстония не остановила Украину

Эстония не остановила Украину

15 апреля 2013 г.
На чемпионате мира в Донецке подопечные Александра Куликова одержали вторую уверенную победу кряду
На чемпіонаті світу в Донецьку підопічні Олександра Куликова здобули другу перемогу поспіль. У третьому матчі другого ігрового дня збірна України без зусиль здолала команду Естонії, перекидали суперника - 54:13, хоча не обійшлося і без курйозної ситуації.

До неї можна віднести єдиний гол у ворота Євгена Напненко, який естонці забили у меншості. Втім, це була єдина помилка оборони і воротаря української збірної, які в інших ігрових ситуаціях діяли вдало. Початок розгрому суперників, як і в матчі з румунами, поклали Тимченко, Люткевич і Побєдоносцев. Як і днем ​​раніше результативно зіграв Роман Благий. Збільшивши особистий рахунок до п'яти закинутих шайб, нападник зберіг за собою лідерство в суперечці снайперів турніру. Відзначимо три! результативні передачі Сергія Варламова.

Після другого ігрового дня синьо-жовті зберегли за собою першу сходинку турнірної таблиці, маючи кращу різницю закинутих і пропущених шайб. Вівторок, 16 квітні, стане першим на турнірі вихідним днем.

Естонія - Україна - 1:8 (1:2, 0:2, 0:4)
Шайби: 0:1. Тимченко (Побєдоносцев, Люткевич) - 03:19, 0:2. Благий (Квітченко, Варламов) - 07:46, 1:2. Сибірцев (Кузнєцов) 13:23-мен., 1:3. Благий (Варламов, Квітченко) - 28:03, 1:4. Полоницький (Квітченко, Варламов) - 35:18, 1:5. Торяник (Алексюк, Бондарєв) - 42:41, 1:6. Матерухін (Тимченко, Шафаренко) - 44:23, 1:8. Рябенко (Торяник, Алексюк) - 53:43

Естонія: Коітмаа. Кууск-Родін, Рооба-Іванов-Лукін. Шварогін-Оссіпов, Сибірцев-Вірьяссов-Кузнєцов. Робушкін-Урушев, Румянцев-Міссенев-Боровиков. Яковлєв-Раєвський, Іванов-Воранг-Новіков.
Україна: Напненко. Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін. Полоницький-Петрухно, Варламов-Квітченко-Благий. Рябенко-Алексюк, Міхнов-Торяник-Бондарєв. Борисенко. Німенко-Петранговскій-Гніденко. Захаров.

Прес-служба ХК "Донбас"