МЧС-2022. Канада виграла чемпіонат світу

21 серпня 2022 р.
У додатковий час перемогу канадцям приніс Кент Джонсон
У канадському Едмонтоні пройшов фінальний матч молодіжного чемпіонату світу-2022, де збірна Канади вистраждала перемогу у Фінляндії.

Канадці після перших двох періодів вели з рахунком 2:0 завдяки точним кидкам Джошуа Руа та Вільяма Дюфура. Потім фіни змогли у фінальній двадцятихвилинці зрівняти рахунок голами Алексі Хеймосалмі і Йоакима Кемелля, після чого матч перейшов в овертайм.

У додатковий час перемогу Канаді приніс Кент Джонсон. При цьому, незадовго до фінального гола канадці оформили фантастичне спасіння, вибивши шайбу з лінії воріт.

Відзначимо, що канадці на турнірі не програли жодного матчу і всі ігри, крім фіналу, виграли в основний час.

Також для збірної Канади це вже 19 титул чемпіона світу U20.

МЧМ-2022. Фінал

Канада U20 – Фінляндія U20 3:2 ОТ(1:0, 1:1, 0:2, 1:0)

Шайби: 1:0 Джошуа Рой (МакТавіш), 11:18, 2:0 Дюфур (Целльвегер), 20:48, 2:1 Хеймосалмі (Віро, Мяенпяяя), 44:09, 2:2 Кемелль (Ніемеля, Ліукас), 50:46, 3:2 Джонсон (Стенковен), 63:20

Воротарі: Гаранд – Яткола

Нагадаємо, що збірна Швеції обіграла збірну Чехії і стала бронзовим призером ЧС U-20.