Огляд четвертого ігрового дня на юнацькому чемпіонаті світу

30 квітня 2022 р.
Українці опустилися на другу позицію у турнірній таблиці
Вчора, 29 квітня, відбувся четвертий ігровий день на юнацькому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В, що проходить в Італії. В рамках чергових матчів Австрія здобула першу перемогу на турнірі, обігравши поляків, Україна поступилася Угорщині, яка йде на ЧС без поразок, а італійці здолали однолітків із Словенії.

Австрія U18 - Польща U18 5:2 (1:0, 3:2, 2:0)

Австрійці чітко налаштувалися на першу перемогу на чемпіонаті світу та змогли зробити непоганий заділ на перемогу ще у перших двох періодах. Так, перша перемога Австрії принесла їй 5-те місце у турнірній таблиці та шанс на збереженні місця у Дивізіоні 1В.

Угорщина U18 -  Україна U18 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Хоч українці мали всі шанси на перемогу в очній зустрічі лідерів турніру, але все ж таки не змогли втримати перемогу. Микита Сидоренко відкрив рахунок, але потім українська команда пропустила 2 шайби та не змогла перевести матч в овертайм.

Італія U18 - Словенія U18 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Господарі турніру пропустили першими, але змогли зламати хід матчу та заволодіти ініціативою, що призвело до двох голів та перемозі у важкому матчі.

Турнірна таблиця

Нагадаємо, що завтра, 1 травня, на чемпіонаті світу U18 відбудеться заключний ігровий день, в рамках якого о 13:30 Україна зустрінеться із Австрією, о 17:00 Словенія зіграє проти Польщі, а о 20:30 угорці позмагаються з Італією.