Огляд першого ігрового дня на юнацькому чемпіонаті світу

26 квітня 2022 р.
Перемога України, поразки Словенії та Австрії - в Італіі стартувала світова першість
Вчора, 25 квітня, у італійському місті Асіаґо стартував юнацький чемпіонат світу у Дивізіоні 1В. В рамках першого ігрового дня українці перемогли однолітків із Польщі, збірна Угорщини перемогла Словенію, а австрійці не змогли здобути перемогу у матчі із господарями турніру.

Польща U18 - Україна U18 1:6 (0:1, 0:1, 1:4)

У перших двох періодах українці змогли зробити непоганий заділ на успіх, закинувши по одній шайбі від Микити Сидоренка та Демʼяна Тиченка. Свою тотальну ігрову перевагу Україна змогла довести і у третьому періоді, закинувши у ворота супротивника ще 4 шайбу та пропустивши тільки одну.

Словенія U18 - Угорщина U18 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Після безгольового першого періоду першими рахунок закинутим шайбам для себе відкрили угорці, довівши матч до переможного кінця у третьому відрізку зустрічі і дозволивши своєму голкіперу оформити перший шатаут турніру.

Італія U18 - Австрія U18 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Найгостріший матч дня приніс вболівальникам інтригу, яка зберігалася до останніх хвилин зустрічі за перші бали на чемпіонаті світу. Обмінявшись голами у першому періоді, у другому відрізку зустрічі італійці заволоділи перевагою та зберегли її до кінця зустрічі.

Турнірна таблиця юнацького чемпіонату світу у Дивізіоні 1В

Нагадаємо, що сьогодні, 26 квітня, о 13:30 другий ігровий день відкриють Угорщина та Польща, о 17:00 Австрія зіграє проти Словенії, а о 20:30 Італія прийме українську команду.