Росія і Білорусь відсторонені від участі в ЧС з хокею 2023. Чемпіонат приймуть Фінляндія та Латвія

Росія і Білорусь відсторонені від участі в ЧС з хокею 2023. Чемпіонат приймуть Фінляндія та Латвія

27 мая 2022 г.
Місця і терміни проведення наступних змагань
На Конгресі Міжнародної федерації хокею (IIHF) визначилися місця проведення чемпіонатів світу-2023 серед чоловіків і жінок у більшості дивізіонів.

Чемпіонат світу серед чоловіків в елітному дивізіоні приймуть 12-28 травня наступного року Тампере (Фінляндія) і Рига (Латвія).

Також були визначені господарі наступних чемпіонатів світу.


Місця і терміни проведення чотирьох наступних чемпіонатів світу з хокею:

2023 рік: Тампере (Фінляндія) і Рига (Латвія), 12-28 травня.

2024 рік: Прага і Острава (Чехія), 10-26 травня.

2025 рік: Стокгольм (Швеція) і Хернінг (Данія), 9 -25 травня.

2026 рік: Цюріх і Фрібур (Швейцарія), 15-31 травня.


Національна збірна України продовжить виступи в третьому за силами ешелоні світового хокею – дивізіоні 1В. Суперниками нашої команди будуть збірні Японії, Естонії, Китаю, Сербії і Нідерландів. Турнір відбудеться 23-29 квітня в естонській столиці Таллінні.

Юніорська збірна України (U20) чемпіонат світу в дивізіоні 1В проведе 11-17 грудня цього року в Битомі (Польща). Крім господарів, нашій команді протистоятимуть збірні Японії, Естонії, Італії та Кореї

Підвищення в класі отримала юнацька збірна України U18. На минолому чемпіонаті світу в Азіаґо команда Олександра Бобкіна стала другою. Право піднятися в дивізіон 1А отримали переможці ешелону 1В – збірна Угорщини. Однак через те, що IIHF відсторонила від участі у всіх змаганнях росію і білорусь через військову агресію проти України, збірна нашої країни також підіймається в дивізіон 1А. 23-29 квітня наші юнаки гратимуть в Анжері проти збірних Франції, Казахстану, Данії, Угорщини і Японії.

Нагадаємо, що спочатку заявку на проведення чемпіонату світу-2023 подавали Словенія та Угорщина, але пізніше вона була відкликана через відсутність гарантій з боку угорського уряду. Проте країни готові розглянути можливість проведення турніру у 2028 році.