Збірна України вирвала перемогу у голландців

18 квітня 2013 р.
Підопічні Олександра Куликова, не без складнощів, склали перший серйозний іспит на чемпіонаті світу в Донецьку
Підопічні Олександра Куликова, не без складнощів, склали перший серйозний іспит на чемпіонаті світу в Донецьку ...

Голландці намагалися зачепитися за шанс залишитися в обоймі претендентів на підвищення в класі, обравши єдино правильну на матч з українцями тактику. Щільна гра на бортах і в обороні, а також самовіддача в більшості моментів дозволила "помаранчевим" стримувати натиск підопічних Олександра Куликова, які, на жаль, були не безгрішні. Завдавши по воротах опонентів шість кидків і маючи на одного гравця більше, українці пропустили контратаку, яку завершив Брюйстен. Таким чином перший кидок у отвір воріт збірної України досяг мети. Замість гола у роздягальню, який напрошувався, виходячи з кількості гольових моментів, синьо-жовті пропустили вдруге.

Поперерві підопічні Баррі Сміта вже більше турбувалися про збереження рахунку, до чого докладали максимум зусиль. Їх також вистачило на пошкодження, які отримали Квітченко та Бондарєв та перелом променевої кістки, якого завдали Німенко. Незважаючи на втрати, номінальні гості не знизили атакуючий тиск і зусиллями Міхнова змогли скоротити відставання, а після, влаштувавши "пожежа" біля воріт Оостервійка, вивели на точний кидок Олександра Побєдоносцева, який с рикошетом відправив шайбу до сітки.

Третій період вийшов цікавим, але безгольовим, і перший на турнірі овертайм трапився. Українцям знадобилися 2 хвилини 14 секунд, щоб відправити переможну шайбу у ворота голландців. Її автором став Олег Тимченко.

Нідерланди - Україна - 2:3 ОТ (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Шайби: 1:0. Брюйстен М. (Брюйстен К., ван де Хеувель) - 6:54-мен., 2:0. Мейсон (де Йонг, Джолі) - 18:33, 2:1. Міхнов - 29:21, 2:2. Тимченко (Побєдоносцев, Матерухін) - 29:44, 2:3. Тимченко (Торяник) - 62:14.

Нідерланди: Оостервійк. де Йонг-ван де Вельден, Джолі-Постма-Мейсон. Шмід-ван Іерзель, Брюйстен К.-Брюйстен М.-Демелінне. Овервег-Стаатс, ван Слоун-Варм-Хукіс. ван ден Хеувель-Натта-Хагемейерами. ван Хюльтен.
Україна: Напненко. Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін. Полоницький-Петрухно, Варламов-Квітченко-Благий. Рябенко-Алексюк, Міхнов-Торяник-Бондарєв. Борисенко. Захаров-Німенко-Петранговський.