У Польщі стартував чемпіонат світу: огляд першого ігрового дня світового форуму

27 квітня 2022 р.
Результативна перемога Японії та поразка Естонії
Вчора, 26 квітня, у польському місті Тихи стартував чемпіонат світу у Дивізіоні 1В. В рамках першого ігрового дня збірна Японії результативно перемогла Сербію, а Естонія потерпіла поразку від господарів турніру.

Зазначимо, що збірна України зіграє свій перший матч сьогодні, 27 квітня, проти сербів. Початок поєдинку - о 17:30 за київським часом.

Сербія - Японія 0:8 (0:2, 0:5, 0:1)

Серби змогли стримати натиск супротивника у першому періоді, але повністю провалили другий, пропустивши пʼять шайб. Відзначимо, що гравець збірної Японії Хірано оформив перший хет-трик на турнірі, а голкіпер Нарісава втримав свої ворота на замку та оформив шатаут.

Польща - Естонія 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Поляки змогли розібратися із супротивником, закинувши по шайбі у кожному з періодів та не пропустивши ні одного гола.