Універсіада. У стартовому матчі Україна поступилася Канаді

13 січня 2023 р.
«Синьо-жовті» закинули лише одну шайбу
Збірна України з хокею з поразки стартувала на Універсіаді. «Синьо-жовті» програли Канаді.

У першому періоді підопічні Вадима Шахрайчука змогли нав'язати супернику боротьбу, але вже в другій 20-хвилинці на льоду заволоділи ініціативою канадці. У заключному ігровому відрізку команда «кленового листя» довела матч до розгромної перемоги.

14 січня Україна зіграє проти Латвії.

Універсіада

Україна – Канада 1:6 (0:0, 0:2, 1:4)

Шайби: 28:48 Лавінь (Макферсон) – 0:1, 31:51 Кітінг (Хоуел) – 0:2, 42:47 Хайлланд – 0:3, 51:15 Стратерс (Янтсіс, Хоуел) – 0:4, 52:03 Кривошапкін (Матейченко) – 1:4, 56:00 Кітінг – 1:5, 59:00 Хайлланд – 1:6

Україна: Кубрицький; Григор’єв – Гребеник, Ратушний – Дахновський, Сисак – Палійчук, Євтухов; Целогородцев – Мазур – Бородай, Матейченко – М.Сімчук – Кривошапкін, Панченко – Грабовецький – Ружніков, Грабовецький, Чіканцев – Варава – Ступак.

Головний тренер – Вадим Шахрайчук

Канада: Едмондс; Волфорд – Кінг, Пекуетт – Маккормік, Д.Бержерон – Макперсон, Брассард – Хілленд; Кітінг – Штрутерс – Хауел, Гілмор – Янтсіс – Боллерс, Лефренс – Дмитрів – Девіс, Ші – Левідж – Коксхід.