Збірна України поступилась Угорщині у товариському поєдинку

15 квітня 2022 р.
Українська команда продовжує готуватися до чемпіонату світу
Збірна України у товариському матчі поступилася збірній Угорщини – 1:3.

Перший період залишився за угорцями, які розпочали поєдинок зі швидкого гола. На п'ятій хвилині Річард Тот підхопив шайбу, продавив оборону українців та вивів свою збірну вперед.

На початку другого періоду «синьо-жовтим» вдалося зрівняти рахунок – Роман Благий скористався помилкою суперників в обороні та ефектно вбив ігровий снаряд у ворота. Правда, нічийний рахунок на табло світився недовго, через три хвилини Той оформив дубль, а за чотири хвилини до кінця періоду Бруно Крейс закинув третю шайбу.

Остання 20 хвилина пройшла без покинутих шайб.

Угорщина – Україна – 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Шайби: 1:0 – Р. Тот, 04:20. 1:1 – Благий (Німенко), 21:33. 2:1 – Р. Тот (Вінце), 25:36. 3:1 – Крейс, 36:06

Угорщина: Баліш; Ґарат – Макаулай, Посґай – Феєш, Сіраньї – Р. Кісс, Д. Тот – Д. Кісс; Шарпаткі – К. Папп – Д. Сіта, Вінце – Ваш – Р. Тот, Ґаланіш-Нікандрош – Часар – Сіґеті, Мішколчі – Крейс – Коґер.

Україна: Кубрицький; Литвинов – Мережко, Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Андрейків – Гребеник, Толстушко; Міхнов – Мазур – Пересунько, Лялька – М. Сімчук – Коренчук, Благий – Німенко – Морозов, Савченко – Гриценко – Бородай, Ворона.