Збірна України U20 здобула третю поспіль перемогу

15 грудня 2022 р.
Вирішальним у зустрічі став третій період
Збірна України U-20 з хокею з рахунком 3:2 обіграла команду Естонії у матчі 3-го туру чемпіонату світу у дивізіоні ІB.

В кінці першого періоду «синьо-жовті» відкрили рахунок у матчі, але вже в другій 20-хвилинці естонцям вдалося закинути дві шайби і вийти вперед.

Вирішальним у зустрічі став заключний ігровий відрізок, в якому українці реалізували дві більшості – спочатку Дахновський зрівняв рахунок, а Царьковський за 32 секунди до сирени приніс Україні перемогу.

Чемпіонат світу з хокею U-20. дивізіон ІB

Україна U-20 – Естонія U-20 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Шайби: 1:0 – Ковальчук (Красножон, Сушков), 18:15. 1:1 – Бурков, 23:23. 1:2 – Туровскій (Йогі, - більш.), 30:24. 2:2 – Дахновський (Сібілевич, - більш.), 56:27. 3:2 – Царьковський (більш.), 59:28.

Турнірна таблиця:

Нагадаємо, що це вже третя перемога збірної у групі, до цього команда здолала Італію (4:0) та господарів Польщу (5:2).

Переможець турніру підніметься до дивізіону ІA.