"Донбас-98" не впорався з "Білими Ведмедями"

10 листопада 2012 р.
Представники Академії ХК "Донбас", вигравши третій період, у підсумку не змогли врятувати матч в рамках Відкритої першості Москви
У суботу, 10 листопада, команда "Донбас-98" провела черговий матч у рамках Відкритої першості Москви. Поступившись першому періоді, другу двадцятихвилинку гості провели з "ведмедями" на рівних, але одна з шайб у ворота москвичів була скасована арбітром з причини зрушених в цей же момент воріт. Донеччани взяли верх в третьому періоді, але врятувати матч так і не змогли.

"Білі Ведмеді" (Москва) - "Донбас-98" (Донецьк) - 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
Шайби у "Донбасу": Григор'єв - 23:47, Мостовий (Карасені) - 52:41, Крючонкін (Шабаров) - 53:40.

Свій черговий матч в рамках ОПМ «Донбас-98» проведе в неділю, 11 листопада. Суперниками юних дончан стануть однолітки з воскресенського "Хіміка".