"Донбас-98" візьме участь в одному з найкращих турнірів Європи

"Донбас-98" візьме участь в одному з найкращих турнірів Європи

31 жовтня 2012 р.
У перший день листопада представники Академії ХК "Донбас" візьмуть курс на Швецію, де поміряються силами з однолітками з кращих клубів Фінляндії, Швеції та Росії
У перший день листопада представники Академії ХК "Донбас" відправляться до Швеції, щоб взяти участь в одному з найкращих турнірів Європи серед юнаків до 15 років "Фолке Фільбетер Кап".

Дане змагання, яке пройде у шведському Лінчепінге, проводиться вже у тридцятий раз. Протягом трьох днів, з 2 по 4 листопада, 14 команд, в числі яких чемпіони Фінляндії та Швеції, будуть боротись за звання кращої.

У "Фолке Фільбетер Кап" лицем до лиця зійдуться команди з чотирьох країн. Більшість клубів представляють Швецію. Також в турнірі беруть участь по одному колективу з Фінляндії, України та Росії.

14 команд випадковим чином розділені на дві групи, які носять назву вихованців "Лінчепінга" - Магнуса Йоханссона і Нікласа Хавеліда. Представники Академії ХК "Донбас" потрапили у групу Йоханссона і на першому етапі турніру зіграють з господарями "Лінчепінгом" та іншими шведськими клубами, серед яких "Юргорден", "Накка Хокей", ХВ 71, "Регле" та російські "Срібні Леви". У групу Хавеліда увійшли "Форсхага", "Ферьєстад", "Мальме", "СДЕ Хокей", "Содерталье", "Тебю" і "Еспоо Блюз". Кожен поєдинок складається з двох періодів по 20 хвилин чистого часу. У рамках групового етапу кожен колектив проведе шість ігор. Після цього перші чотири команди з кожної групи виходять в так званий плей-офф і на виліт грають чвертьфінал, півфінал і фінал. Учасники, що зайняли п'яте, шосте та сьоме місця в очних матчах оскаржують місця з 9-го по 14-е.

Розклад матчів команди "Донбас-98"
2 листопада
09:15. ХВ 71 - "Донбас-98"
13:45. "Донбас-98" - "Лінчепінг"
18:15. "Накка Хокей" - "Донбас-98"
21:15. "Донбас-98" - "Срібні Леви"
3 листопада
10:45. "Донбас-98" - "Регле"
15:00. "Юргорден" - "Донбас-98"

Наш сайт буде надавати оперативну інформацію про хід турніру. Слідкуйте за новинами.

Прес-служба ХК "Донбас"