Джим Брітен: "Ми хотіли виграти і виграли"

Джим Брітен: "Ми хотіли виграти і виграли"

08 квітня 2013 р.
Директор Академії ХК "Донбас" підвів підсумок виступам юних дончан на австрійському турнірі
Директор Академії ХК "Донбас" Джим Брітен в бесіді з журналістами підбив підсумок виступів юних дончан на австрійському турнірі.

- Наскільки важливий міжнародний досвід для хокеїстів такого віку?
- Участь у таких турнірах дуже важлива, оскільки ми набуваємо досвіду виступів на міжнародній арені і досвіду ігор проти різних стилів хокею. Звісно, рівень турніру виявився трохи нижче, ніж нам обіцяли організатори турніру. Тим не менш, ми отримали гарний досвід, і це вписується в нашу спільну програму підготовки юних хокеїстів. У деяких іграх наступали такі моменти, коли не можна було розслаблятися і ми їх зобов'язані були виграти. Є певні деталі поведінки і підходи до таких ігор, цьому ще потрібно навчити хлопців. І, звісно ж, загальний життєвий досвід дуже важливий для гравців; ким вони хочуть стати в майбутньому, що хочуть подивитися, побачити, втілити якісь свої мрії, розширити кругозір, - все це входило в цілі поїздки.

- Які плани у команди на частину сезону?
- До 15 червня ми будемо продовжувати тренування, нашу підготовку, яку ми запланували ще давно. Також будемо переглядати гравців, якісь хокеїсти до нас будуть приїжджати. Зараз хлопцям потрібно буде зосередитися на навчанні в школі, для них зараз відповідальний період...

- Якраз на цю тему питання. Чемпіонат України та австрійський турнір виграли. У школі наші хокеїсти теж навчаються успішно?
- Так, це одна з наших основних цілей. Що стосується таких змагань, як чемпіонат України та ось цього турніру, на який ми виїжджали, ми хотіли виграти, ми повинні були виграти і ми їх виграли. В австрійському турнірі брали участь хороші команди. У кожній з них грали найкращі гравці цього віку зі всього світу. Ми не знали, чого чекати і який стиль хокею нам запропонують. У нас була мета і завдання йти до фінальної частини. Я очікував, що наші суперники будуть трохи краще. Але це не віднімає заслуг наших гравців, які виходили на лід і самовіддано билися в кожному матчі, грали на перемогу.

Прес-служба ХК "Донбас"