Табір при ДЮСШ: друга зміна в самому розпалі

Табір при ДЮСШ: друга зміна в самому розпалі

08 липня 2014 р.
Табір при ДЮСШ № 7 продовжує свою роботу
Табір при ДЮСШ № 7 продовжує свою роботу. У другій зміні займаються найменші хокеїсти - хлопці 2007 і 2008 р.н. і юні фігуристи.

На годиннику ще нема і дев'ятої, а життя на льоду ЛА "Алмаз" б'є ключем. Лід не простоює і хвилини! Тільки встигли піти з майданчика юні фігуристи, їх місце вже готові зайняти хокеїсти. Деякі хлопці приїжджають заздалегідь і в повній екіпіровці, чекають своєї черги, щоб вийти на лід. "Я сьогодні найперший прийшов. Мені подобається грати в хокей", - гордо каже Олексій, якому немає ще й 7 років. І буквально через п'ять хвилин майже 70 малюків вже на льоду. 

"У мене в групі займається 2007 рік народження, є кілька хлопців 2008 року. Тут практично всі, хто тренувався протягом сезону, не прийшли в табір всього кілька людей. Насамперед зараз увагу приділяємо техніці катання, тому що в цьому віці йде становлення їх як хокеїстів і дуже важливо закласти правильні основи. Звертаємо увагу на техніку володіння ключкою ", - розповідає про табір тренер групи 2007 р.н. Володимир Григорович Карабаджак. 

Тим часом у бортів маленьких хокеїстів чекають поки що найвідданіші вболівальники - їхні батьки. "Мій син у цьому таборі вперше. Займатися хокеєм ми почали тільки у вересні 2013 р. Йому поки все подобається, на те, що складно не скаржиться. Звичайно, два тренування на день на льоду і стільки ж на землі - це навантаження пристойне, але він у нас хлопчик енергійний і міцний. до того ж табір - це прекрасна можливість для спілкування з ровесниками", - поділилася мама одного з маленьких хокеїстів Олена.
Читайте також